Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi tévő legyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Egész életembe az igazit kerestem és azt akartam hogy vele legyen az első alkalom.Jártam pár fiuval de mindegyik akkor szakított velem , mikor azt mondtam hogy én nem akarok vele lefeküdni.És most igy 11. be már keztem feladni. És mikor már végre 12.-es lettem jött egy új fiu az osztályunkba és NAGYON helyes volt... ugy éreztem tényleg ő az igazi. Mindig csak rá gondoltam és azon gondolkodtam, milyen jó lenne ha elhivna valahova , és ez meg is történt . minden jól alakult már járni is keztünk . Párszor ő is mondta hogy nem e akarok végre lefeküdni vele .de én még várni akartam és ő ezt elfogadta.Mikor már 1és fél éve jártunk akkor azt mondtam rá hogy igen.E l is jöt az a nap . Mikor már csak a fehérneműm volt rajtam bele sugtam a fülébe hogy nekem ez lesz az 1. , és ő rámnézett és azt mondta : tényleg? ekkor fogta magát és felált felöltözött és elment. Fogalmam sem volt mi történik. Híába hivtam , kinyomta . Mikor át mentem hozzá ( mert ő egyedül él) akkor nem nyitott ajtót. Ráirtam facebookon hogy: most akkor mi van? és ő csak annyit irt hogy : haggyál már békén ...Most akkor mit csináljak? :(...mert én érzem hogy ő az igazi..Valakinek valami ötlet hogy mért csinálta ezt? és mit tegyek?lécci segítsetek hogyan szerezzem vissza? (bocs a helyesírási hibákért

2013. jan. 14. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:

De egy paraszt volt.

Szerintem inkább hagyjad,ha ilyen gyökér.

2013. jan. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a helyedben jó messzire elkerülném az ilyen bunkó parasztot ezek után, nem h visszaszerezni...
2013. jan. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ne akard ezt a lélek nélküli bunkót

nézz más után

2013. jan. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!