Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi kell ahhoz, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lila nyuszi kérdése:

Mi kell ahhoz, hogy valaki megtalálja élete szerelmét akivel együtt élik le boldogan az életüket?

Figyelt kérdés
Itt most minden érdekel ami kapcsolódik a szerelem megtalálásához akármilyen módon.
2012. jún. 24. 23:35
 1/9 anonim ***** válasza:

önbizalom, kiegyensúlyozott lelkivilág, magabiztossag és hatalmas nagy mázni.

ja és hidj magadban és abban, hogy megtalálod

2012. jún. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
amiket írtál..szerencse is kell!ha meg is van..akkor alkalmazkodás,odafigyelés...stb
2012. jún. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
csak szerencse.
2012. jún. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én tudom hogy nekem a mostani pasim az de hiányzik az belőlem amit az első válaszoló írt és nem bízok meg benne pedig nem tesz olyat ami miatt nem kellene megbíznom de valahogy senkibe sem tudok megbízni mindíg mindennek a rossz oldalát nézem :( és így nem llesz ő az igazi :S már 4 éve vagyunk együtt
2012. jún. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A megtaláláshoz nyilván éberség és jó kisugárzás. Ami az együtt leélt, boldog életet illeti... gondolom jó sok türelem és kompromisszum...
2012. jún. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"ja és hidj magadban"


Amúgy tényleg baromi hitelesnek látszol...

2012. jún. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pusztán csak pénzkérdés a nőknél.
2012. jún. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát, ahhoz, hogy megtaláljuk (felismerjük) azt a valakit, aki életünk szerelme lehet, először is önismeret szükséges. Ez azért fontos, mert önismeret nélkül nem tudjuk, hogy mire/kire is van szükségünk, milyen típusú és életvitelű embert tudnánk hosszabb távon "elviselni". :)


Aztán, nyitott szemmel kell járnunk, hogy felismerjük az olyan lehetőségeket, amelyek kapcsán olyan emberrel ismerkedhetünk meg, amilyenre vágyunk.


És végül kell egy nagy adag "szerencse", hogy ez a valaki akit méltónak találunk eme címre ("Életem Szerelme") viszonozza eme érzésünk. :)

2012. jún. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
47%
Igazából semmi, mert ez csak városi legenda...
2012. jún. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!