Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok azokról, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok azokról, akik Facebookon élik a szerelmi életüket?

Figyelt kérdés
Nekem ugyan nincs párom, és épp ezért nem is tudom hogy álljak ehhez hozzá. Valamilyen szinten aranyos tud lenni, de mikor mindent a közösségi oldalon rendeznek le, nekem az kicsit sok. Ismerek egy párt például akik csak az üzenőfalon kommunikálnak, ott beszélik meg mikor találkoznak, meg milyen volt a legutóbbi randijuk, millió kommentben mindenki előtt. Aztán meg szinte minden pár egymás üzenőfalát bombázza szeretlekekkel meg szívecskékkel, puszikkal miközben ezt megbeszélhetnék privát is. Nem tudom, szerintem 1-1 kép, zene még rendben van, de ezek az ömlengések...viszont lehet, hogy csak azért mondom mert én úgymond nem tehetem meg. Ezért érdekel, ti mit gondoltok? Esetleg ha van párotok, hogy "csináljátok"? Meddig normális, aranyos, elfogadható ez?
2012. febr. 3. 20:23
 1/9 Panda Péter ***** válasza:
az ömlengéstől én is hányni tudok, de egyébként nincs bajom vele. ha nem tetszik, nem nézem az illető adatlapját, vagy letiltom/kitörlöm, nem idegeskedek ezen.
2012. febr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Amazing ***** válasza:

Én is voltam így, de rá jöttem hogy eléggé gáz viselkedés :)

Együtt éltünk, és ha már nem néztem meg a falát hogy mit írt, akkor ki volt akadva.

Erre mondom neki, hogy "nem zavar, hogy együtt élünk, mond el nekem mikor együtt vagyunk, hogy mi van, nem fogom egyfolytában a faladat bámulni" :D

2012. febr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tinik!


habááááárrrr egyre több és több középkorú illetőtől is hallom h egész nap ott van fent.....és megosztja a dolgokat...


De ez már tényleg néha vicces.


És tényleg van akik a facebok miatt vesznek össze nap mint nap!!!! Mert lájkolta egy lány vagy pasi képét. Vagy ki írt neki üzenetet??? Vagy miért nincsenek kapcsolatban?? vagyki az a lány vagy pasi aki a falára írt neki???--->nevetséges....

2012. febr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem a találkát is hasonlókat nem üzifalon kéne megbeszélni,viszont azt aranyosnak tartom ha írnák egymás üzifalára egy -et vagy egy Szeretlek szócskát..viszont attól hányok ha azt mondják hogy szeretlek-én jobban-én mégannál is jobban stb.:)
2012. febr. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem elegem van a facebookból és mindenből ami ahhoz kapcsolódik (like, poke, stb...)
2012. febr. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Macs1209 ***** válasza:

Gyűlölöm. A hisztis barátok miatt csináltam egy accot,

és ennyi. Se like, se semmi más, csak hogy "ott is el

lehessen érni" alapon van.


Szerelmi életet pedig.. Ha nem képes felemelni a telefont,

és felhivni azt, akit szeret... akkor nem tudom megérteni.

2012. febr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Rohadt pofakönyv...

Nincs az a pénz, amiért oda beregisztrálnám magam.

2012. febr. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azt, hogy nem kéne az ilyeneket egy lapon említeni a normál felhasználókkal, drága gondolkodni képtelen fészbúkutáló szekta...


Nyilvánvaló, hogy túlzásba víve semmi sem jó, ez sem.

2012. febr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utálom... Persze, egy-egy szivecske vagy szeretlek elmegy, de valahogy nekem úgy alapból szimpatikusabbak azok az emberek, akikről nem tudok már mindent, és én is inkább olyan vagyok, akiről senki nem tud semmit, vagy csak keveset, de semmiképp sem a Facebookról ismer meg. Szóval érted, nem ismerem mások minden pillanatát, de kéthavonta egyszer ír neki üzenőfalon...


Sokan szerintem (tisztelet a kivételnek, de ez látszik is, hogy ki milyen), sok fiatal csak úgy együtt van valakivel, és a lényege az egésznek, hogy a barátnőinek mondhassa, hogy van pasija, meg puszinyuszi nyalifali, stb, de semmi más...


Attól meg megint külön rosszul tudok lenni, mikor osztálytársam a pasijával üzenőfalon veszekszik...

-Hívhatlak már, végeztél?

-Persze.

-Pff, hát érdemes volt...

-Te beszélsz úgy velem mint a kutyáddal...

-Te tartasz mást mellettem...


És ilyen párbeszédek ötpercenként, közte meg idézetek, imádlak, te vagy az életem, veled akarok meghalni, nagyon szeretlek, aludni sem birok nélküled, stb....

2012. febr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!