Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátommal lefeküdtem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal lefeküdtem az előző héten és elszakadt az óvszer, viszont ő rögtön észrevette és kicserélte. Félhetek-e attól, hogy terhes lettem ha nem vettem be semmilyen fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
A héten kellene megjönnie a menstruációmnak. Nem tudom mit tegyek kérlek segítsetek!!!
2010. nov. 30. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Lekvárosbuktát mert azt szeretem.
2010. nov. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vegyél egy tesztet, aztán nyugodj meg, még nyitva vannak a boltok.
2010. nov. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha előző héten feküdt le vele, akkor mégis mit akarsz a teszttel kimutatni, kedves utolsó?

Mert most megmondom neked, hogy negatív lenne.

Két hét után érdemes tesztet csinálni, előbb nem.

2010. nov. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves zatoichi120!

Igazán örülök hogy megisrehettem egy ekkora tahót! :D

2010. nov. 30. 20:24
 5/5 Janika89 válasza:
Kedves kérdező az se baj ha tudjuk hogy a barátod elment e vagy sem, mert ha kiszakadt és egyből kivette, akkor nem valószínű hogy bármi gond legyen, ha már elég sok ideje csináltátok akkor az előváladék már bekerülhetett, attól lehetsz terhes, kicsit bővebben írd meg a dolgot..
2010. dec. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!