Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátommal lefeküdtem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal lefeküdtem az előző héten és elszakadt az óvszer, viszont ő rögtön észrevette és kicserélte. Félhetek-e attól, hogy terhes lettem ha nem vettem be semmilyen fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
A héten kellene megjönnie a menstruációmnak. Nem tudom mit tegyek kérlek segítsetek!
2010. nov. 29. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Eloszor is higgadj le. Az esemenyen mar nem tudsz valtoztatni. Ne idegeskedj mert attol fog kesni, es megjobban beparazol. Nem biztos, hogy teherbe estel. Sot megmerem kockasztatni, hogy nem estel teherbe. Csak turelmesen vard meg, hogy megjojjon.

18 f/karpatalja

2010. nov. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elolvastam megegyszer.

100% hogy nem vagy terhes.

18 f/karpatalja

2010. nov. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg. Nem biztos, hogy teherbe estél,de az esély megvan. Szóval ha nem jön meg várj még egy hetet és azután csinálj tesztet. Leginkább az fog megnyugtatni. Igen késhet az idegeskedéstől a menstruáció. 30/N.
2010. nov. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jó, hát ez attól is függ, pontosan hogyan, mikor szakadt ki ... ebből akérdésből ez nem derül ki
2010. dec. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van már olcsón teszt a dm-ben, megtudod és nincs para. Amúgy szerintem nem.
2010. dec. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!