Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vasárnap megtörtént az első...

Vasárnap megtörtént az első aktusom. Van köze a szexnek ahhoz, hogy még mindig vérzek (nagyon keveset) és fáj a hüvelybemenetem?

Figyelt kérdés
Vasárnap lefeküdtem a barátommal (először) és azóta szoktam észlelni, hogyha megtörlöm magam wc papírral akkor kicsit még véres szokott lenni és fáj a bemenet. Vmi baj van?
2008. jún. 4. 16:04
 1/6 A kérdező kommentje:
jaaah és kb múlt héten pénteken múlt el a menzeszem és még mindig van barna folyásom. Ez mitől van? lehet az első aktustól? mindig érzem, mintha fertőzésem lenne úgy szokott folyni kifele. (amikor lépek akkor érzem). Ennek köze van a szexhez? ha a barna folyásom túl folyékony nem olyan "túrós" akkor az lehet fertőzés jele? (nem igazán tartozik ide a kérdés tudom. De nagyon bosszant a dolog.
2008. jún. 4. 16:05
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első aktus után én is sokáig vérezgettem egy kicsit, de én is csak akkor észleltem, amikor wc-re mentem. Meg nekem is az aktus előtt múlt el a mensim. De egy hét múlva teljesen elmúlt az a vérezgetés is. Szerintem neked is csak az első alkalom miatt van. Ez nem fertőzés, ott nincs vérzés, ott a hevesebb folyás jellemző. Ja meg a fájdalom is el fog múlni.
2008. jún. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2008. jún. 4. 16:52
 4/6 anonim ***** válasza:
8%
szívesen
2008. jún. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 évig voltam együtt valakivel, majdnem mindennap sexeltünk. Vége lett a kapcsinknak, és 5 hónapig nem sexeltem utána. Majd lett valakim megint, és el sem lehet hinni, de mintha előlről kezdeném az egészet. Annyira beszűkültem, hogy nagyon fáj. Azt érzem, mikor elvesztettem a szüzimet. Pisilés után ha kitörlöm, nekem is tökre fáj.
2008. jún. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az nem lehet, hogy azért mert az a 2 éves majdnem minden apos szex kicsit sok volt? aztán utána sokáig semmi?:S
2008. jún. 5. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!