Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ennyire rosszul gondolom?...

Ennyire rosszul gondolom? Esetleg fél valamitől?

Figyelt kérdés

Én eddig abban a hitben voltam, hogy a fiúk szeretik azt, ha egy lánynak ő az első.

Megkértem az egyik legjobb barátomat, hogy tegye meg ezt nekem, de nem nagyon akarja.

Én teljesen megbízom benne, és ő is bennem. Igazából azért szeretném ha ő lenne az első, mert tudom, hogy soha nem bánnám meg

én 18/l ő pedig 22/f


2013. febr. 8. 18:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Amúgy merrefelé laksz?
2013. febr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Az elején letisztáztuk, hogy "csak" barátság lehet köztünk. Ennek ellenére már többször is csókolóztam vele. Tudja, hogy én minden áron azt szeretném, ha ő lenne az első.

A kapcsolat nem rajtam múlna.

2013. febr. 8. 21:42
 13/17 anonim válasza:
Mert pasik között is van olyan, aki nem szereti a dugós cimboraságot. Magyarán, az ember - lehetőleg - azzal bújjon ágyba, aki iránt érez is valamit, ami több a barátságnál, vagy az "épp kéznél volt"-nál. A barátság részéről, és részedről az, hogy őt nézted ki erre a "feladatra", úgy látszik neki kevés ahhoz, hogy kapjon az alkalmon.
2013. febr. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
ha nem érezne semmit, akkor csókolózni se csókolóztunk volna...
2013. febr. 10. 21:09
 15/17 anonim válasza:
A csókolózás, és a szűzesség elvétele,vagy lefeküdni valakivel, azért nem teljesen ugyanaz a történet érzelmileg, és technikailag sem. Egyébként valószínűleg azért is ódzkodik a pasi ettől az egésztől, mert pontosan érzi, hogy részedről ez nem pusztán "baráti szívességnek" számítana, hanem többet szeretnél tőle. Ő viszont úgy látszik, tényleg nem akar többet, különben már egyértelműen közeledne. Ne haragudj, de egyébként is kicsit igénytelen dolog ez a "megkérem a legjobb barátomat" megoldás. Ha nem is akarod túlragozni az első szexuális élményed körülményeit, azért ennél többet kéne jelentenie számodra. Szívességből elmegy az ember barátja a boltba, vagy segít valami munkát elvégezni, vagy ilyesmi... De nem fekszik le veled.
2013. febr. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

jó ennél egyszerűbben és érhetőbben nem tudtam megmagyarázni, de nem is ez a lényeg. tudom, hogy ha megtenné az pont olyan lenne, amire mindig is számítottam akármilyen is lenne az.

sokszor beszéltünk már erről és biztos vagyok benne, hogy valamilyen szinten ő is kötődik hozzám

2013. febr. 11. 20:45
 17/17 anonim válasza:

Ha tényleg kötődik hozzád, és nem csak te szeretnéd ezt hinni, akkor pláne ne erőlködj ezzel az ötlettel, mert egy normális pasinál végképp elkapálhatod magadat.

Szerinted mit gondol rólad, ha ilyen "összeakadások", meg némi csókolózás után ezzel nyaggatod? Ki akarna komoly kapcsolatot egy olyan nővel, aki "baráti alapon" felajánlja a szüzességét, abból a meggyőződésből, hogy ez neki jó lesz? És ha legközelebb egy fiú barátod kér meg, hogy vedd már el a szüzességét, mert ő már kigondolta, hogy ez veled tökéletes élmény lesz majd számára? Igent mondasz, vagy elhajtod a francba?

2013. febr. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!