Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma nagyon fura dolog történt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma nagyon fura dolog történt velem. Most leszbikus vagyok? Vagy hülye? Vagy beteg? Mi bajom van?

Figyelt kérdés

Ma testnevelés óra után az öltözőben már csak én meg a legjobb barátnőm maradtunk és megcsókolt.Nekem jól esett,és azt hiszem neki is,mert amikor eltávolodtunk,utána újra megcsókolt.Aztán meg mosolyogva kisétált és otthagyott.Én meg csak álltam ott vagy öt percig és bámultam az ajtót.Lehetek leszbikus?És a barátnőm?Eddig nem mondta,hogy az lenne.Segítsetek!Nagyon összezavarodtam.Van olyan,hogy a fiúkat meg a lányokat is lehet szeretni?Olyan is lehetek?Eddig még senkivel nem beszélgettem ilyen dolgokról.


14/L


2013. jan. 31. 14:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
14%
képet
2013. jan. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem emiatt nem kell, hogy azt hidd magadról, hogy leszbikus vagy. 14 évesen még alakul a szexualitásod, de szerintem nagyobb valószínűséggel leszbikus a barátnőd, mint te. Emiatt a csók miatt ne érezd magadat másnak. 23f
2013. jan. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
3%
egy leszboszi vagy és a társadalmi normáknak nem felelsz meg.
2013. jan. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
11%

Ja,tinileszbi...

Ezerszám van most már ilyen,és még csak nem is számít nagy dolognak...Fura világban élünk.(bezzeg az én időmben)

2013. jan. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%
újdonság varázsa, ennyi:)
2013. jan. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
53%
4. Igen fura világ, pedi én csak 23 éves vagyok, de mikor én 14 éves voltam, akkor még messze nem történtek ehhez hasonló dolgok.
2013. jan. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
33%
nana, az én elkurvult normáimnak nagyonis megfelel. :)
2013. jan. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
70%
Ez volt életed elsö csokja? Fontos kérdés, mert, ha igen, akkor abszolut az ujdonság varázsa. Ha nem is az elsö csokod volt, akkor is, 14 évesen, söt bármilyrn korosztálynak egy csok jo érzés. A barátnöd lezbi, de ez még változhat. Te nem hinném, h az vagy. Ez ilyennkorban lehet csak kibáncsiság is
2013. jan. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 poet1 ***** válasza:
33%
Nem vagy az,csak meglepődtél. Ha ő az, adj neki pár baráti pofont ha legközelebb bezavar
2013. jan. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
90%
A biszex-ek mindkét nemet szeretik. Ennek a jelenetnek ne tulajdonits tul nagy jelentöséget. Nincs semmi bajod, csak jol meglepödtél. A barátnöd sem biztos, hogy lányokhoz vonzodik, lehet csak jo poénnak tartotta ezt a viselkedést. Persze lehet akár az is, hogy mindketten leszbik lesztek de ne ebböl következtesd.
2013. jan. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!