Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tegyek? összezavarodtam...

Mit tegyek? összezavarodtam teljesen egy 4évvel idősebb fiúval kapcsolatban (többi lent)

Figyelt kérdés
van egy srác aki most 19éves és kb 3hete ismerem de olyan mintha már legalább 3hónapja ismerném nagyon kedves meg minden. én 4évvel fiatalabb vagyok nála és mivel eléggé önbizalomhiányos is egy-két szép szó egy aranyos sráctól és elolvadok. mivel ugye ő 19 ezért ő már csinálni szeretné de én meg még nem érzem magamat késznek hozzá mivel ott van az a 4 év. a másik probléma hogy nyáron megy ki külföldre és nemtudom hogy mit tegyek :S mert egy távkapcsolat nem biztos hogy olyan jó lenne :/ szeretem nagyon :) kérlek segítsetek mi legyen:S

2013. febr. 9. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha tuti, hogy kimegy külföldre, akk én a helyedben minél hamarabb lekezdeném leépíteni magamban ezt a dolgot.. Kizárt, hogy együtt maradjatok.. Ráadásul mi az h 3 hete ismered, és le akar veled feküdni?? Ez nem fogható a korára... Legyen már eszed csajszi! Te sem akarod még, akk hol itt a kérdés? Sajnos csak kihasznál.. Mihamarabb próbáld meg elfelejteni

18/L

2013. febr. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
már biztos hogy kimegy de én nem tudom egyik napról a másikra elfelejteni mert túl jó barát ahhoz hogy elfelejtsem ilyen hamar.. lemondani úgyis letudok róla csak nehéz..:S
2013. febr. 9. 17:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ő már le akar feküdni veled 3 hét alatt,valószínű,hogy nem akar komoly kapcsolatot. Szerintem beszélj vele, és mond meg neki, hogy te még nem akarod és neked fontos az első, és ha érez irántad valamit ezt értse meg. Meg ha elmegy külföldre, valószínű hogy meg is szakad a kapcsolatotok.
2013. febr. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!