Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan könnyíthetem meg a dolgát?

Hogyan könnyíthetem meg a dolgát?

Figyelt kérdés

Már másfél éve együtt vagyunk a barátommal, de még nem feküdtünk le egymással (mindketten szüzek vagyunk). Ő nagyon fél, hogy nem fog neki menni és utána már nem tudok úgy ránézni mint azelőtt. Nyilván érthető a félelme, de hogy tudnék neki segíteni,hogy ne féljen ennyire (alkoholt meg más tudatmódosító szereket nem akarok használni). És nyilván várnék rá bármeddig, nagyon szeretem, és ne gondoljátok, hogy csak b*szni szerenték.

17/L



2013. febr. 10. 17:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Várjatok, míg felnőttök a "feladathoz"
2013. febr. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gondolom mondtad már neki, h úgy szereted, ahogy van. Mondogasd még egy kicsit. Növeld az önbizalmát.

Az első szex technikailag szinte sosem jó. (Akkor sem ha nem a szüzességről van szó, csak szimplán egy szerelmes pár első szexéről.) Mi is szüzek voltunk mind ketten, mikor az első barátommal először szeretkeztünk. Technikailag nem volt jó, de még is nagyon gyönyörű, a szexuális életemet meghatározó emlék maradt. A kölcsönös szerelem miatt.

Pettingeltetek már? Azt csináljátok sokat. Hosszú előjátékkal az elején. Így megismeritek egymás testi reakcióit és igényeit.

azt is elmondatod neki, amit ide írtál, meg te is izgulsz. meg fog nyugodni tőle kissé, h nincs egyedül ezzel az érzéssel.

Az első szex előtt pedig NAGYON-NAGYON HOSSZÚ ELŐJÁTÉKOT, akkor a belemelegedtek, már kevésbé fog izgulni. Szexnél ne tettess semmit. Kommunikáljatok. Ha valamit másképpen szeretnél, súgd a fülébe, vagy húzd oda a kezét. Irányítsátok egymást.

23L

2013. febr. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!