Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiú akinek tetszem ügyesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiú akinek tetszem ügyesen és kitartóan udvarol értem, kérdésem hogy hogyan könnyítsem meg fokozatosan a dolgat? 18L

Figyelt kérdés

Tetszem egy fiúnak kb 3 vagy 4 hete, s ezt ki is nyílvantja úgy hogy igen hevesen, ügyesen, kitartóan udvarol nekem, nemadja fel soha és szüntelen bókol, el szeretne hívni stb Én eddig kérettem magam, jatszottam azt hogy (persze finoman) hogy még gondolkodni szeretnék a kettönk közti dolgokról, holott mar szinte az elsö pillanatban a nyakaba ugrottam volna, de persze nem lehetek türelmetlen! :) Meg hallottam is egykét baratjan keresztül, mennyire élvezi hogy "nehéz préda vagyok", s reménykedik benne hogy "egyszer még elnyeri a tetszésem" :D Nos, most úgy érzem,jövö héten illene lazítanom a feladatan, s közelebb engednem magamhoz öt, hogy érezze, megkapja az udvarlasa jutalmat! Mar hívott el haromszor randira (ma volt a harmadik ilyen), én megmondtam az igazat, miszerint ezen a hétvégén nem érek ra (szomorú programom lesz, a nagypapamat temetik el s ott kell lennem, plusz ugye a lecók) de azt feleltem "egyszer biztosan el fogok menni veled", mire ö boldogan mondta hogy mar alg varja! :)


Jól csinalom eddig a dolgokat? Hogyan tovabb? Hogyan engedhetném közelebb ezt a fiút hogy végül meghódíthasson?


Ui, még nem volt senkim, sosem szexeltem senkivel, de maximalisan úgy érzem, lelkileg és testileg is kész vagyok mar a dologra! :)


2011. dec. 2. 15:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Rendes lánynak tűnsz, de ne vidd túlzásba ezt a "kéretés" dolgot.Sztem getszi dolog 3x visszautasítani a randira hívást, ha közben neked is tetszik.Most már lépj, adj komolyabb biztató jeleket, mert meg fogja unni és otthagy a pitsába(hozzáteszem jogosan).Úgy is felfoghatja h te csak az egódat növeled azzal h szerencsétlen töri magát miattad.

Jövőhéten fogadd el mindenképpen a randira hívást.


18F

2011. dec. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
Hála istennek hogy vannak még ilyen lányok!!
2011. dec. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért szerintem se vidd túlzásba a dolgot, mert bosszantó tud lenni.
2011. dec. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Remélem megunja, és ott hagy a francba. Nem értem, hogy minek kell itt játszani? Komolyan mondom sok nő tényleg nem normális....
2011. dec. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én pont kifogtam egy ilyen lányt, mint amilyen te vagy. De nekem a múlthét volt a tetőpont, ugyanis 2x találkoztam vele és utána sehogyse tudtunk találkozni 2 hónapon keresztül, mert mindig közbe jött valami (mind2nek) és múlthéten megbeszéltem vele, hogy találkozuk de aztán este írt, hogy mégse tudunk találkozni, ezt eljátszotta még előtte 2-3x is. És nálam betelt a pohár. Azóta nem is írtam rá. Teljesen jogosan besértődtem. Eleget törtem magamat miatta és belefáradtam. Sok időm rámnet mire leszerveztem kettőnknek a találkát erre ő meg lemondta nemegyszer. :/
2011. dec. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 danman ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy nagyon jó, hogy vannak még ilyen lányok. De mostmár azért fogadd el a randit, mert tényleg nem jó, ha túlzásba viszed ezt a dolgot.
2011. dec. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Rednben,, de higgyétekel, mar most is elfogadtam volna (de ugye itta a temetés, meg a sok lecó) de mondtam is neki, meg le van írva a szövegben hogy "egyszer biztosan el fogok menni veled", amint elhív megint azonnal igent fogok mondani :)
2011. dec. 2. 17:30
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ne várd meg, hogy ő kérjen meg, a találka előhozatalával, hanem kivételesen te vedd kezedbe a dolgokat, és egyeztess vele egy időpontot. Mocskosul jól fog neki esni, hidd el ;)
2011. dec. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

18:10


Rendben, egyetértek veled, jelen esetben nekem illene elhívni meg is fogom tenni! :)

2011. dec. 2. 20:21
 10/15 anonim ***** válasza:
Helyesen cselekszel ;)
2011. dec. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!