Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A suliba hogy viselkedjek...

A suliba hogy viselkedjek vele ezek után? Hülyeség volt pont vele elveszítenem?

Figyelt kérdés

Az osztálytársam már 9. éve és kiskorom óta ismerem,mert a szüleink jóban vannak.A gimiben ő a 'nagymenő',mert helyes,divatosan öltözik,mindenkinek beszól és hétvégente azt se tudja,hol van,mert úgy be van szívva meg rúgva és minden csajt megfektet,ráadásul az egész gimi ismeri,mert sportol és a versenyeket általában megnyeri.

Én meg totál nem olyan vagyok,mint azok a csajok,akikkel ő összejön,alig beszélünk.

Ma jöttünk haza a síelésből és velük mentünk együtt és mivel nekem a közöm a síeléshez annyi,mint egy birkának,szinte végig a hotelbe voltam.

És hát,a sráccal kicsit közel kerültünk egymáshoz és lefeküdtem vele,nekem ő volt az első.Nem így terveztem a dolgot,de jó volt vele lenni,mert vigyázott rám és nem erőltetett semmit és örülök,hogy nem egy tapasztalatlan sráccal veszítettem el.

Utána tök sokat dumáltunk mindenről és iszonyat aranyos volt velem és nem csak a szexre hajtott.Szinte mindent időnket kettesbe töltöttük,együtt aludtunk (külön szobákat kaptunk,anyák észre nem vették,hogy hol vagyunk).Amíg nem voltunk itthon,semmi baj nem volt...De ma már mentünk suliba és reggel eljött hozzánk,hogy együtt menjünk,de ahogy meglátta a haverjait,úgy csinált,mintha ott se volnék,előtt meg puszilgatott és fogta a kezemet.A suliba is úgy csinált,mint aki nem ismer szinte és mikor kérdezték a haverjai,hogy ki szívta ki a nyakát,közölte,hogy nem emlékszik,biztos valami ribi.

Nem tudom,hogy mit csináljak...Ma délután is együtt voltunk,de mikor hívták telefonon,csak egy "barát" voltam.



2013. febr. 11. 21:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezek sohasem jó jelek sajnos. Valószínű hogy hülyít és mivel a haverok megjelnésekor egyből csak egy barát vagy, nem is nagyon titkolja a dolgot. add tudtára hogy ez neked nem tetszik, és ne is foglalkozz vele
2013. febr. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Aki a korpa közé keveredik, maga is azzá válik:D
2013. febr. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
87%
Hát a te helyedben én nem vennék egy idejig róla tudomást majd rájőn ő hogy mit rontott el,és amugy lehet hogy még megis pofoznám szerintem csak kihasznált...
2013. febr. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez elég szarul jött ki. Szerintem a helyzet úgy áll, hogy lefektetett, de nem szeretne járni veled. Azért maradt melletted, mert esetleg nem szeretne nagy haragot a családjaitok közötti szoros kapcsolat miatt, hisz még máskor is fogtok együtt nyaralni, vagy akármi.

Vagy csak simán nem tudja kezelni a helyzetet és nem akar felvállalni egy kapcsolatot.

De lehet csak én vagyok a regényíró. :) 19/F

2013. febr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyira kellettél neki sajnos,h jól érezze magát veled a kiránduláskor. Suli után szoktatok beszélni? Akkor hogyan viszonyul hozzád?Kicsit visszavennék a tempóból,h ne te nyomulj, hanem ő. De ha nem történik semmi sem,akkor sajnos nem kellesz neki többre... Minden esetre,hogy a haverjai előtt csak barát vagy nem jó jel! Sajnálom!
2013. febr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem mer felvállalni, mert nem illesz bele az imidzsébe.

Ahhoz még túl fiatal, hogy nem a haverok véleménye legyen a legfontosabb.

Ha kettesben vagytok kimutatja, hogy fontos vagy neki, de ennél többre nemigen számíthatsz.

Neked kell eldöntened, hogy ez így megfelel-e neked.

2013. febr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem sem csak kihasználás van itt a dolgok hátterében. Ha az lenne, másnap már kb ugyanolyan lett volna kettőtök viszonya, mint az eset előtt. De viszont mikor kettesben vagytok, olyan, mintha tényleg komoly érzelmei lennének, vagy legalábbis, mintha akarna tőled többet is, nem csak ezt az egy éjszakát. De még fiatal, a hírnév és a haverok véleménye neki elég fontos ahhoz, hogy nyílvánosság előtt ne merjen felvállalni, ami mondjuk rossz dolog, de nem menthetetlen. Szerintem beszélj vele, kérdezd meg (persze nem ilyen támadó jelleggel), hogy mit is akar tőled, hogy is viszonyul hozzád, mert nem tudod, hogy viselkedj vele ezek után. Egyszer ezt mutatja, máskor azt, tény, elég nehéz így eligazodni a dolgok között.
2013. febr. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ma kérdezte,hogy nem ebédelek-e vele(étterembe kajál) és utána elmehetnénk valahova.Közöltem,hogy menjen a haverjaival,ők úgyis fontosabbak neki és ott hagytam.Erre beállított délután,mert "velem akart lenni" és miután elmondtam neki,hogy nekem tanulnom kell,akkor azt mondta,hogy neki az is jó,hogyha csak mellettem ülhet.

Segített a házival és tök jól elvoltunk,csak utána csörgött a telefonja és közölte,hogy csak egy barátjánál van.Szóval ha kettesben vagyunk,akkor nincs baj és olyankor teljesen más,mintha nem is ő lenne.

2013. febr. 11. 22:06
 9/13 anonim válasza:
100%

Szia! Szerintem nem meri felvállalni az igazi arcát mások előtt. Mindenki vagányak , bunkónak hiszi és pont ezért vannak érte úgy oda,és fél h ha kiderül h barátnője van akk már nem is lesz olyan érdekes...

18L

2013. febr. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Adj neki egy kis időt, ha már próbálkozik, akkor ennyit megérdemel. És próbáld meg nem bevágni a hisztit akkor sem, ha nem úgy viselkedik veled ahogy szeretnéd.

Meg ha hív, hogy kettesben legyetek, de nyilvános helyen, akkor menj vele, lássák csak a drágalátós haverjai, hogy milyen "barátja" van.

2013. febr. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!