Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, lenne valamiféle...

Lányok, lenne valamiféle tanácsotok, mit csináljak, vagy ne csináljak első alkalommal egy szűz lánnyal?

Figyelt kérdés
Egy 22 éves nőről van szó, vagyis már nem kislány, és már minden máson túl vagyunk. Ennek ellenére azt mondja, hogy fél, én pedig nem szeretnék további okot adni rá.
2013. febr. 18. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Sokat szerelmeskedjetek aktus nélkül. Mást nem tehetsz.:)

Előbb-utóbb a vágya erősebb lesz a félelménél.:)

Ha több éve csináljátok már, akkor ez nem természetes, itt valami külső (lelki) segítség is kell. De ha hetekről, hónapokról van szó, akkor csak simán az, amit írtam.

2013. febr. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyébként meg beszélgethettek, hogy KONKRÉTEN mi az, amitől fél. Esetleg ez tudható már?
2013. febr. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

3 hónapról van szó, szerintem annyira nem sok, csak hát...

Kérdeztem már, hogy mitől fél, de azt mondta, nem tudja pontosan, leginkább attól, hogy rosszul reagál valamire. Ezt nem igazán értem, kértem, hogy mondjon egy példát, de elterelte a témát, én meg nem akarom erőltetni.

2013. febr. 18. 19:25
 4/5 anonim ***** válasza:

érdeklődd meg, hogy mik a határai, mi az, ami neki belefér... De pl az nálam bejött, hogy huncutul csak kerülgette az erogén zónáimat az akkori fiúm, akivel elvesztettem, és pár óra hossza "kerülgetés" után kibirhatatlan vágyat éreztem. Én is "VSZIONYLAG" későn vesztettem el a szüzességemet, 18 évesen... Mai viszonylatokat szemlélve.. persze én olyan tipus vagyok, hogy szeretek huncutkodni, és még szűz voltam, addig is szerettem huncut lenni (csakis ruhán keresztül, és maxium a tapizás fért nálam bele), huncut simogatás, derékelkapás, huncut csókok...

Lehet, hogy attól fél NEM TUD NEKED ÚGY TELJESEÍTENI, ahogy ő elképzelni. Szerintem ez sok szűz lányban benne van, főleg ha volt ez a 22 éves partnered előtt egy látszólag "szebbjobb" barátnőd...

Sokat kell beszélgetni. De ha azt mondja, hogy akar várni az esküvőig, akkor azt vagy tiszteletben tartod, vagy továbblépsz.....

2013. febr. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3: Hát akkor szerelmeskedjetek sokat! Észre fogod venni, ha már akarja az aktust!!!:)
2013. febr. 20. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!