Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért ilyen velem ezek után?...

Miért ilyen velem ezek után? Csak 'arra' hajt?

Figyelt kérdés

Az iskolában ő a 'nagymenő',mert népszerű,helyes és a családja gazdag.A barátnőivel addig van együtt,még le nem fekteti őket.Ismerem,hogy milyen,mert 8 évig osztálytársak voltunk ált. suliba,most pedig gimnáziumban is azok vagyunk.

Nem vagyok olyan,mint az ő "rajongói",nem teszem ki a mellemet,ha meglátom,hogy közeledik és nem vihogok minden beszólásán,mint egy idióta.Mégis szeretem...

Tudtam,hogy milyen,mégis vele töltöttem a múlt hétvégét.

Nem feküdtem le vele,mert ő lett volna az első,de szexen kívül minden volt...De mégsem volt semmi baja akkor,utána is normális volt velem,sőt.

Viszont ez kiderült a suliba(hogy egész hétvégén náluk voltam) és azóta levegőnek néz,a legjobb barátnőm utál,mert neki is tetszett a srác és a többi lány röhög,ha meglátnak,egyesek beszólogatnak.

Viszont ma bevállalt helyettem egy felelést(kihívott a tanár,erre ő szólt,hogy javítani akar,de csak bénázott meg röhögött a táblánál) és délután megcsókolt.

Meg igazából minden nap hazapróbált kísérni a suliból,de akkor meg már én néztem levegőnek.

Szeretem,még ezek után is...

De miért ilyen velem?

15L



2013. jan. 25. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy látom, itt minden rendben lenne. Ne nézd levegőnek! Ilyen korban még csinálnak hülyeséget zavarból, de úgy látszik, jóvá szeretné tenni. Adj még egy esélyt neki.
2013. jan. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Az emberek korulbelul 1 het mulva el fogjak felejteni azt is, hogy valaha nevettek rajtad, mert jon egy uj pletyka, egy uj emberrel, akin lehet rohogni.

A baratnod pedig megbekel majd, ha meg tudjatok beszelni ketten, egyutt, nyugodtan.:)

Ez a fiu szerintem igazabol veled ugyanezt akarja csinalni veled, mint a baratnoivel, csak te izgalmasabbnak tunsz szamara, mert harcolni kell erted. En ertem, hogy szereted, de szerintem nem akar mast, csak megfektetni teged is.

Anno en is bedoltem egy ilyennek 8.-ban, es igen, megbantam.

22/L

2013. márc. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!