Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha megujjazom magam, akkor...

Ha megujjazom magam, akkor átszakadhat a szűzhártyám?

Figyelt kérdés
Két ujjal szoktam csinálni,de nem nyomom fel teljesen mert fáj. Ilyenkor mi van?:O

2013. febr. 26. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
ilyenkor az a kérdés hogy minek csinálod ha fáj?meg csináld 1 ujjal,hátha akkor nem fáj
2013. febr. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
nem kéne feldugni magadnak cseszed... ha szűz vagy, minek csinálod? a csiklódat simogatva is eltudsz élvezni, minek nyúlkálsz magadba? na jó, nem cseszlek le, a te dolgod, de ink csak simogasd magad, mert ha átszakad, akkor ugyebár tudod mi van...
2013. febr. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

A szűzhártyád természetesen immunis a saját ujjaidra, csakis más ujjainak behatására szakad át.


Ezt az ostoba kérdést...

2013. febr. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen. Én is szűz vagyok, és két ujjal nekem is fáj. Nem szoktam csinálni, csak kipróbáltam. Eggyel ment, kettővel már nehezebb és fájdalmasabb, ha nem szereted, ne csináld, elvileg majd ha a barátod csinálja, jobb lesz, persze ellazulás kérdése ez is. És igen, fáj, mivel elég szűk vagy, és lehet nem tágítod ki magad megfelelően, hogy feljebb tudd nyomni.
2013. márc. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én még nem mertem magamhoz nyúlni ujjal (meg sehogy), Nehogy atszakadjon a hartyam. Biztos tok jo érzés lenne, de szűz akarok maradni mindenfajta (pasi, ujjazas) teren! Kb Meddig kell felnyulni, hogy ne szakadjon at??
2014. ápr. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha belenyúlsz egy kicsit is, már átszakadhat... mivel a hártya ott van közvetlenül a hüvely kezdeténél... de bakker, minek símogatja magát valaki, ha nincs tisztában a nő anatómiájával??
2014. ápr. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!