Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Sajnálni való az ha egy 25...

Sajnálni való az ha egy 25 éves fiúnak nem volt része szexben (kalandok, élmények, tapasztalatszerzés) szerelemben (szeretkezés, barátnő)?

Figyelt kérdés
Én vagyok az fiú, és én sajnálom magam. :((
2013. febr. 26. 18:26
1 2
 1/15 anonim válasza:
19%
Hát elégge.....................Ezek szerint nincs bátorságod oda menni egy lányhoz se amugy ez már szégyen..
2013. febr. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%
És arra nem gondoltál hogy ezen változtass? 2 önsajnálkozás között mehetnél mondjuk ismerkedni!!! Nem hiszem hogy majd becsöngetnek hozzád a lányok hogy, gyere már velem randira... szerintem legalábbis. Szóval állj a sarkadra és ismerkedj!! Vagy ne sajnáltasd magad itt!
2013. febr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Nem maradtál még le sokmindenről, fiatal vagy, előtted az egész élet, csajozhatsz még bőven. Valószínüleg bátortalan vagy, merj nyitni a csajok felé, ne félj tőlük. Tudod, aki mer, az nyer. :) Veszítenivalód nincs. Ismerek olyat, akinek 30 körül volt az 1. kapcsolata, és mi van akkor? Nem szégyen az, van, aki későn érő.
2013. febr. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Te most utánzod, azt a lányt, aki pár kérdéssel alattad kérdezett?
2013. febr. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

Én jobban sajnálom azt a csövest kinek nincs ház, fázik télen, nincs kajára se pénze. Illetve azt az Afrikai kisgyereket kinek 6 évesen azért kell szenvednie hogy napról napra éljen.


Ezek mellett a te problémád semmi!

2013. febr. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

# 5/5

Ez igy igaz!

2013. febr. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
9%
Nem sajnálni való, sőt példamutató, hogy idáig kibírtad. Az embernek egyáltalán nem kéne szexuális kapcsolatot kialakítania senkivel életében.
2013. febr. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Élni se kéne, mi?
2013. febr. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Az élet nem erről szól.
2013. febr. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ne sajnáld magad. Inkább szedj fel, egy neked tetsző csajt, aztán meglátod. Önismeretet a kapcsolat által is szerezhetsz, mivel még nem volt barátnőd, megismered azt, hogy mivel jár nem csak talizni egyszer a lánnyal, hanem párkapcsolatot kialakitani vele... Szóval ne szomorkodj, kalandra fel !
2013. ápr. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!