Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha egy lány még szűz és nem...

Ha egy lány még szűz és nem ujjazza magát és még tampont sem használ akkor nagyon fáj az első szex? és ha az ujjamat dugnám fel magamnak az nagyon fájna?

Figyelt kérdés

2013. febr. 26. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ujjaddal még nem fájna. Vagy legalábbis szerintem.
2013. febr. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
az ujjad, sőt nagyobb tárgyak sem fájnak valószínűleg, de ez egyénre válogatja. nem hiszem, hogy a tamponon vagy az ujjazáson múlna az első alkalom fájdalma.
2013. febr. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Lillus:3 válasza:
100%

Nem ettől függ hogy mennyire fáj.:)

Tampon használata sem célszerű előtte:) ès nem az nem fog fájni:D

2013. febr. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
ha meg semmit sem hasznaltal, akkor h gondolod h amikor a farok bemegy nem fog fajni?hany eves v h semmit nem hasznaltal es mar ezen jar az eszed? egyebkent tenyleg fajdalomra nagy esely van. viszont van aki tulsagosan szuk. nekem fajt amikor eloszor vettem ki a tampont.megikedtem, egorcsoltom es ilyenkor nem lehet csak ugy siman kihuzni. vigyazz azzal h ne stresszeld tul magad es csak laza legyel. ez a tamponos resz volt. az ujjazas meg ,hat nem fajhat ha egyszer nedves vagy. de a farok nagyobb mint az ujjad es vastagabb. plusz a szuzhartyad amikor elszakad az altalanosan kisse fajdalmas, de nem veszes. az ujjzazassal meg hat ha sajat magadnak csinalod akkor csak tudod h mikor faj es mikor nem.
2013. márc. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy nagyon fog-e fájni, de valamit mondhatok, mondjuk hasonlóban szenvedek(szűz, semmi tampon). Az ujjazás nem fáj, ha lassan csinálod és óvatosan. Egy ujj még be is fér, a többi csak rajtad múlik. Nekem kettő már kicsit fájdalmas, ezért is gondolom, hogy a szex fog egy kicsit (legalább) fájni, de elvileg, ha nagyon elengedjük majd magunkat, kevésbé. Embere válogatja. Ha nagyon kíváncsi vagy, próbáld meg az ujjaddal behatolni, hogy lásd, milyen érzés.
2013. márc. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
az első mentruálásnál is már átzzakadhat a szűzhártya nem kell hozzá a az újjad
2013. ápr. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tényleg ?
2013. máj. 2. 21:41
 8/9 anonim válasza:
igen
2013. máj. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
1 ujjal biztos nem fájna magadnak. Ha fel vagy izgulva, akkor 3-mal sem annyira.
2013. júl. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!