Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy szűz lánynak melyik a...

Egy szűz lánynak melyik a legkényelmesebb pozíció?

Figyelt kérdés
2009. szept. 11. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

a miszionárius. :)

de a lovagló sem rossz.

2009. szept. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*ssz
2009. szept. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem egy szűz lánynak a lovaglóhoz nincs elég tapasztalata.
2009. szept. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
először misszionárius. ha lovagolsz, akkor elég mélyen benned van,ami először nem biztos, hogy kellemes.
2009. szept. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
sztem is ez a kettő, lovaglásnál tudja szabályozni a sebességet meg h milyen mélyen legyen benne.
2009. szept. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én szer. egy szűz lánynak a misszionáris póz a legkényelmesebb, mivel ott nincs más dolda csak figyelni a partnerére
2009. szept. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
a lovaglós azért nem jó mert 1 szűz lány fél meg hátha rágörcsöl,és akkor még mozognia is kell.Én ugyanígy voltam,olyan mintha magamnak okoznék fájdalmat.Valahogy ha a barátom van fölöttem akkor jobban el tudok lazulni,mert jobban érzem a biztonságérzetet.Nem tudom a neveket mármint hogy hogy írják de szerintem amikor a lány van alul a pasi felül.
2009. szept. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekünk meg a kutyapóz jött be legelsőre. Nem tipikus, tudom, de ez van. :-) Misszionáriusban nem volt kényelmes, a lovagló meg fájt, és nem volt benne gyakorlatom. Kutyapózban azonban én is tudtam valamelyest irányítani a behatolás mélységét, és ettől megnyugodtam. Nem voltam olyan kiszolgáltatott, mint misszionáriusban, ha valami fájt vagy nem esett jól, el tudtam húzódni, nem volt fáziskésés, hogy szólnom kell, hogy álljon meg egy picit.


Később is úgy volt, hogy a közösülést kutyapózban kezdtük egy ideig, mert ebben volt a legkönnyebb a behatolás (az első alkalmakkor szűk voltam), és csak utána váltottunk át egy másik pózra.

2009. szept. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
az mindegy milyen a póz, úgyis fájni fog egy kicsit, vagy nagyon.
2009. szept. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A misszionárius... de mindenképp előnyösebb ha a pasi van felül először.
2009. okt. 4. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!