Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk, lányok! Nehezebb a...

Fiúk, lányok! Nehezebb a szakítás azzal akivel elveszítetted a szüzességed?

Figyelt kérdés
Egy kis sztorit írhattok, meg kort és nemet :)

2013. márc. 3. 13:50
 1/5 anonim válasza:

Igen. A mai napig nem felejtettem el, pedig 1 éve volt.

17/L

2013. márc. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem konkrét tapasztalatom nincs erről, de sok ismerősöm is pont ugyanezt mondta, szóval megerősíteni tudom. ne veszítsétek el akárkivel, könnyen! :)

F

2013. márc. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Igen nehezebb !
2013. márc. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát biztos nehezebb. Igaz pont én dumálok, velem még nem történt konkrétan ilyen, de pl. 13 évesen voltam először szerelmes, a fiú is bírt engem, de ugye akkor még kicsik voltunk, és a suliba cikinek számított járni valakivel. Szóval a haverjai tanácsára, azt mondta utál engem, és többet nem is beszéltünk, utána másik suliba is ment. Tulajdonképpen ez olyan volt mint egy szakítás, de igazából semmi nem törtétn köztünk, szóval kicsit sírtam miatta, de aztán elengedtem. Viszont a mostani barátom vette el a szüzességem. Együtt vagyunk már három éve. Ő nekem a legfontossabb a világon. És egyszer már majdnem úgy volt hogy szakítunk. Szerencsére kibékültünk, de a puszta gondolatba, hogy elveszíthetem belehalok. Nem tudnék nélküle létezni.

Szóval szerintem nehezebb szakítani azzal aki elvette a szüzességemet, meg úgy általában, szerintem az első nagy szerelmünket sokkal nehezebb elengedni.

18/L

2013. márc. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt nehezebb.Csak akkor annak tűnt.Később volt egy barátom,vele 2 évig voltunk együtt,sokkal rosszabb volt szakítani vele.Teljesen más volt a kapcsolatunk,a szex is jobb volt.Szerintem ez inkább a személytől függ nem attól hogy elvette e a szüzességed. 27/N
2013. márc. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!