Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondoltok arról, ha...

Mit gondoltok arról, ha valaki szűzen lány ilyet akar?

Figyelt kérdés
Egy olyan lányról, aki szűzen szadisztikus szexet akar, vagy hogy olyan dolgokat tegyenek vele, amik neki nem biztos, hogy tetszenek, és legyenek erőszakosak és akár többen is.
2013. márc. 3. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
a fantázia és a valóság két külön dolog, mindenesetre a helyében elgondolkodnék, honnan van bennem ez a sok agresszió, még ha magam ellen is fordítom...miért?
2013. márc. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hogy buta

ha nem szentelnek kellő figyelmet az első behatolásra, könnyen megsérülhet és egy életre bszhatja az élvezetes nemi életet

2013. márc. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért a fantáziálgatás és valóság közt is lehet különbség.

Lehet,hogy csak azért kiváncsi ilyenekre,mert még szűz.

2013. márc. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most már elgondolkoznék rajta, hogy beengednélek ha felcsőngetnél ;)
2013. márc. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
én azt gondolok h miért nem ismerek ilyen csajt
2013. márc. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt hogy annyira kívánja a szexet, hogy szétrobbanna, ezért egyre vadabb perverzebb dolgokat kíván meg, és ha a szellem egyszer kikerül a palackból a legszerencsésebb pasi lesz a barátja.:D

Amennyiben az is elég perverz. Tudom milyen ez, én ugyan így vagyok, csak férfiben.

20F

2013. márc. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!