Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Foglalkozzak vele tovább?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Foglalkozzak vele tovább? Vagy csak nem tudja mit akar?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Adott egy Nő (27) és én férfiként (28) Már nagyon rég ismerjük egymást,de igazából 7 hónapja ismerkedünk. Elmentünk egy pár buli együtt,de nem volt még semmi.

Nagyon sokat beszélgetünk és a szó szoros értelemben egy hullámhosszon vagyunk.Sajnos Ő igen depressziós alkat és nagyon nehéz jó hangulatba találni.

Nem rég rákérdeztem,hogy lehet e köztünk több mint "barátság" azt mondta,hogy igen. Így hát felkerekedtem és megpróbáltam meghódítani....sajnos elég rossul megy,mert egyszer eltol magától egyszer pedig közel enged.Kétszer próbáltam megcsókolni mindkét alkalommal zavarban volt nagyon és nem tudott kezdeni semmit a helyzettel így ez elmaradt.


Azt gondoltam,hoy megpróbálom elfelejteni,de ha nem keresem pl 1 hétig akkor ő keres :S


Nem tudom,hogy most mit kezdjek vele?Volt egy párkapcsolata annak már vége és nem vagyok benne biztos,hogy kijött belőle.


Volt egy pár érdekes hozzászólása pl "Nem találkoztam még ilyen pasival akivel mindent meg lehet beszélni még a volt barátaimmal sem lehetett" vagy például....írok neki néha szép sms-t és így válaszol vagyis ilyen stílusban,hogy: Még mindig gyönyörű minden egy szó a vallomásod!Nagyon jó érzés,hogy ilyen sokat törődsz velem...


Na szóval most nem tudom,hogy mit akar merthogy sztem kapcsolatot nem az biztos,de akkor miért csinálja ezt????



2013. márc. 1. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:

lehet hogy még ő sem tudja hogy mit akar,vagy tényleg nagyon megviselte a szakítás és fél hogy csalódni fog

szerintem még ne add fel,én is ilyen voltam,a srác több mint 6hónapig tepert értem,ezalatt összesen 2x mondtam azt hogy találkozhatunk,a második találkozás az ágyban végződött és lassan 2éve együtt vagyunk,szóval van még remény:)

2013. márc. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes választ!Nagy kincs ez! Nos nem tudom :( az igazság az,hogy van egy közös fodrászunk és annak azt mondta,hogy nagyon kedvel és szeret velem beszélgetni és hiányozni is szoktam neki...gondolom ez igaz hisz akkor nem keresne :D

Viszont mint pasi nem jövök be neki,nem így mondta ccsak tudod ő sportos alkat (kick-box) én meg nem vagyis nem vagyok kövér 174/72 de izmosodnom kellene....vagy csak egy baromi jó kifogás,hogy saját magával elhitesse,hogy én nem vagyok nekivaló...


ja a másik pedig,hogy mindig engedi,hogy megöleljem és hogy megpusziljam pl a homlokát minden szó nélkül...egyszer írta is sms-ben h nagyon jólesett az ölelésed... de ennek ellenére amikor nemrég rákérdeztem most meg azt mondta h nem udja magát beleképzelni velem egy kapcsolatba :(


De közben meg hiányzok neki :S Na erre varjunk gombot... :S

2013. márc. 1. 18:52
 3/3 anonim válasza:

Az hogy hiányzol neki, az nem feltétlenül jelentheti azt hogy tetszel neki, hiányozhatsz neki de csak mint barát..

Nekem ez a véleményem. Lehet hogy tökre hülyeség amit írtam mivel én még csak 13 éves vagyok.(szóval bocs ha töke hülyeség)

2013. márc. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!