Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Valamit nagyon nem értek....

Valamit nagyon nem értek. Kissé félek hogy miylen lessz az első. A barátommal most leszünk együtt 3 éve. És már mindketten akrjuk. De félek. Hogy fog menni ez a dolog? Nagoyn fáj? :O

Figyelt kérdés

#Nem tudom hogy #fáj-e :S
2013. márc. 8. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Még senki nem halt bele. Ha rendesen csináljátok, nem fog nagyon fájni, az se biztos, hogy egyáltalán fog.
2013. márc. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az csak legenda hogy mennyire fáj

az elején tényleg fájhat,utána viszont már jó lesz,csak ne idegeskedj és lazulj el,az előjátékra meg figyeljetek

2013. márc. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
csak az első fáj,de persze az is kibírható,nem kell félni tőle :)
2013. márc. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A szülésbe sem halt még bele senki,pedig 100x fájdalmasabb mint az első szex!!

Nem kell annyira túl parázni,persze én is féltem tőle,de az akkori barátom kell figyelmet fordított az előjátékra,és nagyon óvatosan tette be,és az első szex alkalmával még nem is vadult be annyira.Véreztem,de nem vészesen.Szóval az akkor párom odafigyelt rám :)

Ha a te párod is ilyen,akkor nem kell tőle félned,minden jó lesz :)


23/N

2013. márc. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kérdésed alapján 10 évesen jöttetek össze,és most vagy 13..várjatok még vele..
2013. márc. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!