Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtudtam hogy miközben 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam hogy miközben 2 évig együtt voltam az exbarátommal, tetszett neki egy másik lány. Ez milyen dolog? : S

Figyelt kérdés
1 évvel ezelőtt szakítottunk, de 2 évig jártunk együtt. És ma megtudtam, hogy már 4 éve tetszik neki egy lány. Engem ez nagyon felhúzott...Nem történt közöttük semmi, de a tudat...
2013. febr. 19. 22:02
 1/9 A kérdező kommentje:
Szóval már mikor összejöttünk, bejött neki az a csaj.
2013. febr. 19. 22:04
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszik, más lány.Tetszik például Ándzseliná Dzsoli.Mégsem csalnám meg az asszonyt.

Gyerekesség ilyen részleteken kiakadni.

2013. febr. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Na jó de minden nap találkoztunk azzal a lánnyal. Én is ismerem...
2013. febr. 19. 22:05
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem fölöslegesen drámázol. 1 : már nem vagytok együtt. 2: veled volt együtt nem a csajjal 3: ha minden nap találkoztak, simán megcsalhatott volna vele, mégsem tette. szóval akadj ki inkább magadon.
2013. febr. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
tök normális. nem csalt meg, tehát szeretett téged. nincs az a srác, akinek legalább néha eszébe ne jutna egy másik csaj, ilyen csak a mesében létezik. nem kéne ennyire féltékenynek lenni..
2013. febr. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vakságot nem fogadott, de ha zavar nyomd ki a szemét.XD viccet félretéve, ha nem közeledik hozzá nem kell aggódni. 18l
2013. febr. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tény hogy nem csalt meg vele, hanem egy másikkal tette meg...Ezért is mentünk szét. :/
2013. febr. 19. 22:12
 8/9 anonim ***** válasza:

Szóval, a pasidnak 4 éve tetszik egy csaj messziről.

Közben megcsalt egy másikkal, de te azon akadtál ki, hogy az A-csaj tetszett neki.

De ha úgyis szakítottatok B-csaj miatt, akkor meg nem mindegy? xD

Szerintem, inkább azt kellene belátnod, milyen egy genny pasival jártál. Érzelmileg és fizikailag is meg lettél csalatva - én tuti a pasit utálnám.

Miért kezdted aztán hirtelen utálni A-csajt? Most összejött vele a pasi, vagy hogy jött a képbe?

2013. febr. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem minden lány tetszik valami miatt. Akkor most azt tanácsolod nekem, hogy ne randizzak soha életemben.

Egy csaj(A) azért teszik nekem, mert bár kövér, jókat lehet beszélgetni, és nagyon humoros.

Egy másik csaj(B) azért tetszik nekem, mert tökéletes szépség.

Egy harmadik csaj(C) azért teszik nekem, mert kedves a gyerekekkel, és mindig felhúzza magát azon, ha meghallja, hogy egy felnőtt ember bántalmaz egy gyereket.


Egy negyedik nő(D) azért tetszik nekem, mert olyan mint egy kis tsundere.


De én egy ötödik lánnyal járok(E), mert azt szeretem. Nem tudom, hogy miért, de szeretem, és semmi pénzért nem járnék egy csajjal sem a fentiek közül, míg ez az E is szeret engem.

2013. febr. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!