Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz lányok ti használtok?

Szűz lányok ti használtok?

Figyelt kérdés

Ti használtok tampont? A normal nem szakítja át a szűzhártyát? mert én azt nem szeretném :)

Csak muszáj lenne használnom mert megyek a barátomhoz, és kellemesebb lenne mint a betét.



2013. márc. 8. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Én igen. Higiénikusabb is és sokkal kényelmesebb. Nem tudom, megvan-e még a szűzhártyám, de őszintén nem is nagyon érdekel. Ha számodra ez fontos, akkor inkább minit használj, ha a vérzésed megengedi, azzal biztos nem lesz gond, de szerintem a normal is biztonságos ilyen szempontból.

21L

2013. márc. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
74%
tampont ajánlom
2013. márc. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Igen,lehet használni, de ha még csak most használod majd először , ajánlatosabb a tampon mini változata.:)

15/L

2013. márc. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Mikor szűz voltam, simán használtam normált. Most valamiért kényelmetlen. Természetesen használhatsz, de ha átszakadna, az nem lenne jobb? Mármint, sokaknak fáj, és emiatt görcsölnek az első együttlét miatt, te meg túllennél ezen a parán...
2013. márc. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hülyén fog hangzani, de én szeretném érezni hogy fáj az első együttlétnél...(nem vagyok elmebeteg vagy hasonló, csak szeretném érezni)
2013. márc. 8. 22:14
 6/9 anonim ***** válasza:
Használok, még akár a legnagyobbat is felteszem. Nem volt vele soha semmi probléma. 21L
2013. márc. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%

Szeretnéd érezni,hogy fáj?

Kíváncsi lennék, hogy mi a jó a fájdalomban.

2013. márc. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 vagyok, szűz, én sem mertem tampont használni de egyszer kénytelen voltam azt felrakni mert úszni kellett mennünk, hát én azóta csak azt használok.:) Sokkal jobb mint a betét!
2013. ápr. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én használok tampont,anyum meggyőzött,hogy kényelmesebb.Egyszer kipróbáltam,és tényleg.Mondjuk inkább applikátorosat(pl.:tampax),mint simát.Nekem egyszerűbb "berakni" :) A méret,teljesen egyén függő.Volt,hogy a legnagyobbat kellett használnom.Nem tudom,szűzhártyám van-e ,nem voltam még fiúval:)Ennyi idősen nem is akarok:) 12/L
2014. júl. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!