Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ki ismeri az Escapelle nevű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki ismeri az Escapelle nevű 72 órás tabit és mik a tapasztalatok? Kérlek, fontos.

Figyelt kérdés
Szoval történt ma egy kis baleset a barátnömmel, persze rohantunk a sürgősségire egyböl hogy felírassunk valami esemény utánit. A kérdésem az lenne hogy ez az Escapelle nevű gyógyszer menniyre megbizható, ill mik lehetnek a mellékhatások amikre számitanunk kell. Egyszoval tapasztalatokat várnék.... köszi elöre is
2010. ápr. 4. 00:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Escapelle. ezt beírod ide baloldalra a keresőbe, és annyi találatot fog kiadni, hogy többet fogsz tudni róla mind az alkotóitól.

kb oránként látok egy Escapelle kérdést.

2010. ápr. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem nem voltak mellékhatások.

L/15

2010. ápr. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem peteérés környékén történt meg a baj(akkor a legveszélyesebb azoknak,akik nem akarnak teherbe esni)és nem maradtam terhes.Kicsit megzavarta a ciklusom,először a tabletta bevétele után 10nappal jött meg(1héttel a várt menstruáció előtt),majd 26napra a menstruációt követően.eddig 28naposak voltak a ciklusaim.

Semmi más mellékhatása nem volt.

2010. ápr. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igaz, h postinor volt, amit én bevettem, de semmi bajom nem lett tőle.
2010. ápr. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kis hasfájás miután bevettem, de nekem a szokott időben jött meg utána..
2010. ápr. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!