Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Amelyik kutya ugat, az nem harap?

Amelyik kutya ugat, az nem harap?

Figyelt kérdés

Van egy srác akibe nagyon bele vagyok zúgva és mindössze 2 évvel idősebb nálam (gyk:17 ÉVES A SRÁC!). Nagyon jól elvagyunk,a közös haverjaink pedig buzdítják hogy jöjjön össze velem :D Viszont én egy dologtól tartok,hogy már egy-két hónap után szexet akar ha összejövünk.


Állítása szerint még szűz,de állandóan ilyen idióta perverz viccei vannak meg kaján megjegyzéseket tesz (főleg rám,és tudja hogy még nem volt barátom). Szóval pont úgy viselkedik mint ha valami szexisten lenne:D (azt hiszem eddig néhány barátnője volt csak)


Mi a véleményetek? :D

15/L


2009. szept. 13. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem álln ék szóba vele,és nem is feküdnék le egy fiúval l5 évesen.Tegnap írt egy lány a saját sorsáról,visszakeresheted,érdemes.17 évesen terhes és nem tudja mit tegyen.Meg kell gondolni a szexet,még ha ma ez divat is.Abból még senkinek nem lett kára,hogy később vesztette el a szüzességét,de aki korán,az sokszor került bajba.
2009. szept. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

*sigh* egyszerűsítem a kérdést:


Vajon csak a szexre hajt,vagy lazának akar tűnni?

2009. szept. 13. 20:38
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért kéred mások véleményét, ki tudná jobban ezt mint te magad? Ezt te érzed..

Ha zavar hogy ilyen, akkor közöld vele, értékeljük az őszinteséget(Legalábbis én értékelem).

Ha arra kerülne sor megmondhatod neki hogy, bocs még fiatalnak érzem magam stb. Ha nem érti meg, nincs benne ennyi megértés, együttérzés akkor szokd meg vagy szökj meg.

16F

2009. szept. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat,16F. Azért írtam ki ezt a kérdést,mert gondoltam van valaki hasonló pasival,expasival,leendő pasival és van tapasztalata:D
2009. szept. 13. 20:43
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok, 16F:)

Hát én is ilyen vagyok, viccelődök..Azért mert jó érzés, és a csaj is bírja:). De nem sietem el a szexet..

Ha szexet akarnék akkor biztos megkérdezném a barátnőm véleményét, szal megtudnánk beszélni, mert nekem akkor jó ha neki is.. Szerintem így a legjobb, ha meg annyira nem vagytok egymáshoz közel hogy ilyet megtudjatok dumálni akkor szerintem még korai.

2009. szept. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pontosan ugy van, ahogy mondod. Bar en lany vagyok, en is ilyen voltam ebben a korban, aztan az elso szexel megis egy evet vartunk a parommal, addig, ameddigre mindketten ugy ereztuk, hogy na MOST jo lesz. Elotte meg azert eleg nagy szam volt :)
2009. szept. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

16 voltam amikor 'végre' elvesztettem, de akkor már évek óta csak erre az egy célra ösztönzött minden aljas kis molekula az ereimben.

Elmondom mit gondolok egy tizenéves szűz fiúról:

LEHET hogy fülig beléd szerelmesedett, de az is LEHET hogy teljesen hidegen hagyod, bár ezt nem hiszem, de az EGÉSZEN BIZTOS hogy szexet azt akar. Vannak nagyon rendes fiúk is akiknek komoly önkontrolljuk van és nem erőltetik (ismerek valakit aki hallott valakiről aki olvasott már ilyenről a neten) de akarni tuti hogy ők is akarják.

A válasz tehát: Amelyik kutyának van foga, az harap.

2009. szept. 14. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
előző 28F vagyok
2009. szept. 14. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Saját tapasztalatból írom,hogy egy srác addig keménykedik és addig beszél a szexről folyamatosan amíg szűz.Amikor már megtörtént,onnantól mintha elvágták volna meg se nyikkan:D

Persze ez nem mindenkinél van így de a te esetedben azthiszem jogos az Amelyik kutya ugat az nem harap állítás:D


Ha neked is bejön nyugodtan összejöhetsz vele és mellesleg nem tudhatod,hogy fog viselkedni amikor csak veled lesz:)Lehet egy érzéki srác,kívül rideg belül meleg:DA fiúk a haverjaik előtt az esetek nagy részében kérkednek:)

Nekem szerencsém volt a párommal,mert gyerek kora óta ismertem,régóta barátok is vagyunk nem tudott megtéveszteni,mert midnent megbeszéltünk egymással,nem tudott két különböző arcot mutatni nekem:)Így lettünk barátokból társak majd nemsokára szülők:)


Hajrá kiscsaj:D

2009. szept. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,mindenkit felpontoztam:)))
2009. szept. 14. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!