Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy fogadjam el? 2 kutya a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadjam el? 2 kutya a lakásban?!

Figyelt kérdés

Együtt élünk a Párommal, vagyis én Nála.

A gond az, hogy Ő 2 kutyával is megosztotta még az ágyát is... nem vagyok állat ellenes, de én úgy nőttem fel, hogy az állatnak kint van a helye. Én ezt nem tudom elfogadni, hogy bent a lakásban végzik a dolgukat a járólapra, hogy minden tiszta szőr és nyál... ( 2 franciabulldogról van szó ) Nagyon aranyosak, tényleg szeretem őket, de úgy gondolom ez így nem helyén való. Viszont a gond az, hogy ez nem az én házam, nincs jogom beleszólni. Volt már vita tárgya ez, ott tartunk, hogy a hálószobába nem jönnek be.

Van 2 szoba ahol alszanak.. úgy gondolom az bőven elég lenne nekik, hiszen bent is vannak, meg nem is.

Párom hajthatatlan, mert már 11 éve itt laknak vele.

Más mit tenne az én helyemben?


( és a legnagyobb félelmemet győztem le ( igyekszem legalábbis ) azzal, hogy ideköltöztem, mert 24 éve félek a kutyáktól.. )


2011. szept. 18. 17:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
16%

nekem is van 2 kutyám



a hónaljamban

2011. szept. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
60%

Ha nincsenek a hálószobában, akkor mi a baj?

Elvileg kompromisszumot kötöttetek, szerintem ez így korrekt, bár én az ágyból sem tettem volna ki őket.

Ha rendesen takarítva van utánuk, akkor semmi baj.

2011. szept. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Ez most nem olyan vicces...
2011. szept. 18. 17:54
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Mikor megismerted a párod már ott voltak a kutyák, tudtad, hogy kötődik hozzájuk és hogy mit enged meg nekik, de te elfogadtad így ahogy van, akkor most ne akarj változtatni ezen :)
2011. szept. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Igen, ezt szeretném... de annyira, annyira nehéz
2011. szept. 18. 17:56
 6/23 anonim ***** válasza:
89%
Hát kívánom, hogy ez legyen a legnagyobb problémátok a kapcsolatotokban. Én se szeretem lakásban tartott állatok.
2011. szept. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
76%
Nem akarok rosszmájú lenni, de ha 11 éve ott élnek vele, akkor már nem fognak téged olyan sokáig zavarni.
2011. szept. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
78%
Miért jön föl mostanában állandóan az animalsex az oldalon? :D (szerelem/szex + kutya)
2011. szept. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Hihi :)
2011. szept. 18. 18:16
 10/23 A kérdező kommentje:
Bár örülnék ha olyan is írna, aki volt ilyesmi szituban :)
2011. szept. 18. 18:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!