Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért gondolják azt egyes...

Miért gondolják azt egyes emberek, az akik hamar veszti el a szüzességét az nem normális?

Figyelt kérdés
Aki 14-16 évesen veszti el a szüzességét az nem lehet olyan normális, mint aki 19-24 évesen?
2009. szept. 13. 21:44
1 2
 1/13 anonim válasza:
44%
Dehogynem lehet normális:) Csak gondolom azért, mert a türelem egy kis várakozás értékesebbé teheti ezt a dolgot, de nem feltétlenül. Meg nyilván ha szex, az magában hordozza a gyermekáldást is(még védekezés mellett is..), szóval annak akkor meg még nincs itt az ideje, lássuk be:P
2009. szept. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%

Senki nem mondta, hogy nem normális, csupán, hogy éretlen és felelőtlen döntést hozott. Az ilyen lányok 90%-a legkésőbb 30 éves korára megbánja a dolgot.

Én azt mondom az ő dolguk. Mindenkinek joga van eldönteni, hogy mikor szeretné elveszíteni. Semmi közöm hozzá, csak aztán ne nekem sírjanak a hülye kérdéseikkel, hogy terhes lehet-e, meg 2 hét után otthagyott a pasim, vagy van egy másik nője stb.

19-24 évesen az ember érettebb és felvilágosultabb a szexhez.

2009. szept. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
22%
Nem senki sem mondja szerintem, hogy az olyanok nem normálisak... Csak az a baj, hogy ebben a korban még nem fogják fel, hogy még éretlenek erre a feladatra, és persze mikor majd 18, 19 évesek lesznek akkor jönnek sirni, hogy őket senki nem veszi komolyan, mindenki csak szexet akar. Dehát mindenki a maga életének a kovácsa. Dsy
2009. szept. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
33%

Normális de a következö pasidnak kicsit undorito, hogy nemrég egy tökelütöt nyomta beléd a rudiat.

De végülis mindegy.Normáli!

15/F

2009. szept. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%

Gratulálnék az előző válaszadónak... ennél hülyébb választ talán nem is lehetett volna írni...

Miért lenne tökkelütött az az egyik, és miért vagy olyan biztos benne, h utána egyből mással feküdne le?

iQ-d nulla...

Én is 14 voltam, és fél évet vártunk vele, szerintem nem volt felelőtlen döntés, én azóta sem bántam meg. Csak olyannal kell megtenni akit szeretsz. Mi utána két évig voltunk együtt... 21/L

2009. szept. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Attól, hogy valaki úgymond gyerek fejjel veszti el a szüzességét. Egyáltalán nem biztos, hogy úgy kell rágondolni, hogy kis értelmetlen volt. Lehet, hogy annyi idősen korához képest érett volt.
2009. szept. 13. 22:12
 7/13 A kérdező kommentje:
és még az is:)
2009. szept. 13. 22:12
 8/13 anonim ***** válasza:
61%
Lehet,hogy hülyeség,de én 14 évesen féltem a szextől.Mármint,hogy milyen,hogy kell csinálni,még igazán meztelen pasit sem láttam addig,nemhogy elképzeljem,hogy mit kezdenék vele.Ráadásul ott volt még a mensi dolog,a mellek melltartóba szorítása,maga a nőiesség tanulása,hogy hogyan is kell hódítani,szemezni és még a csóktól is kivert a víz,hogy jézusom vajon milyen lesz. Ez több,mint kicsit sok egy embernek egyszerre és teljesen felesleges rohanni.Egymásra kell építeni a dolgokat és be kell tartani a fokozatosságot.(kézfogás,csók a moziban,első petting és ezek után a szex)Én erre esküszöm.Lehet,hogy a mai 14 évesek már nem így éreznek,nem tudom,de még én sem vagyok olyan öreg és hiszek abban,hogy ez még ma is működőképes módszer lehet.
2009. szept. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
28%
Mert féltékenyek.
2009. szept. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%
Sztem ez egy kicsit túl van reagálva én 15 éves voltam amikor elvesztettem a szüzességemet de már 14 évesen volt tapasztalatom a szex terén egyáltalán nem bántam meg sőt életem legnagyobb szerelmével veszítettem el mikor fél évesek voltunk... Most 18 éves vagyok na és? mégcsak msot kéne szexelnem? már nem is vagyunk együtt a pasival de attól még nem bántam meg és nem is fogom
2009. szept. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!