Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért gondolják azt egyes...

Miért gondolják azt egyes emberek, az akik hamar veszti el a szüzességét az nem normális?

Figyelt kérdés
Aki 14-16 évesen veszti el a szüzességét az nem lehet olyan normális, mint aki 19-24 évesen?
2009. szept. 13. 21:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
74%

Azért kicsit vitáznék a második válaszolóval

Aki 19-24 évesen kezdi az is megtapasztalja ezeket hogy 2 hét után otthagyott a pasim, vagy van egy másik nője stb. Csak később.

Elismerem hallani olyanról hogy az 'igazira' sikerült rátalálnia valakinek az első személyében, de... Egyrészt ha ezt huszon/harminc évesektől hallom, akkor még azért nem vennék rá mérget hogy együtt is öregszenek meg. Másrészt ez egy-egy eset, a maradék 99,99% bizony megtapasztalja a csalódást, megtanul talpra állni egy-egy szakítás után, akár 15 akár 25 évesen van erre rákényszerülve. Akik már éltek nemi életet nyolcadikban azok 24 éves komoly felnőtt nő benyomását tették rám a tízéves találkozón anno, a többiek inkább 24 éves vihorászó csitriknek tűntek.

Én 16 voltam amikor először szeretkeztem egy nálam sokkal tapasztaltabb 15 éves lánnyal, de mondjuk én fiú vagyok, úgyhogy valószínű nem cáfolja az elméletet ha nem bánom meg a következő két évben.

Hölgyek 30-tól fölfelé, akik fiatalon vesztették el? Megbánták? Most már tényleg kíváncsi vagyok én is.

2009. szept. 14. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem buták, inkább érettebbek és racionálisabbak, mint kortársaik. belátták, hogy minek halogatni a jót, és az egészre legyenek is büszkék
2009. szept. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

14 évesen én még nem voltam felkészülve a szexre, még 17 évesen is, és talán azért sem, mert nekem kellett hozzá a megfelelő ember. Pedig alapvetően nem vagyok éretlen típus, sőt a koromhoz képest mindig is érettebb gondolkodásúnak tituláltak.

18 éves voltam amikor elvesztettem, januárban leszünk 3 éve együtt. Szerintem a 18 év nem számít korainak, a 13-15 viszont annál inkább.


A húgomnak előbb volt szexuális kapcsolata mint nekem ő akkor szintén 15 volt, 16 felé közeledett. Azt mondja ő szereti a szexet, bár az első kapcsolatában a szexet még nem nagyon nevezném annak. Mert az hogy egy férfi behatol, az még nem az. Később jött rá a szexel kapcsolatban egy csomó dologra ő is. Mégha azt is mondta érett rá.


Szóval változó ki mikor érik meg rá, mikor készül fel rá testileg, lelkileg, gondolatilag..de egy 13-14 éves még gyerek. És nem szexelnie kéne. Még tanulnia kéne mi is az, és rájönnie, hogy a szex az érzelmek kifejezéséről is szól és arról is, hogy mennyire jó érzés akkor testileg is, ha van érzelem.

2009. szept. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!