Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy elmúljon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy elmúljon ezaz érzés?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon tetszik nekem,próbálom elfelejteni, de nem megy mindig rá gondolok, ha meglátom összeszorul a gyomrom. Nem tudom h ez szerelem lenne e, mert nem ismerem a szerelmet. Közben meg van egy másik srác aki nagyon kedvel engem, de nem szerelmes belém, nem akar kapcsolatot, csak a szex miatt van velem. Azért mentem bele ebbe az ún. "kapcsolatba" h hátha elfelejtem a másikat de nem megy, és most nem tudom mit csináljak hogyan lépjek tovább.
2012. nov. 24. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:

én is ebben vagyok.

én próbálok kezdeményezni annál a srácnál aki tetszik, akire mindig gondolok.

ténylegesen nem utasít el soha, csak totál hideg velem. én akkor tudok lemondani róla, ha majd lesz más, aki megüti a szintjét. én ezt tudom magamról. szerintem te is így leszel vele.

2012. nov. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Esetleg orvos vagy, és ő a páciensed, hogy nem inkább vele fekszel le?
2012. nov. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!