Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék hogy elmuljon ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék hogy elmuljon ez az érzés?

Figyelt kérdés

van egy fiú akivel találkozgattam és párszor meg is csokolt

minden nap beszéltünk de most megtudtam hogy a haverjai bemutatnak neki egy csak és valószinüleg ezért nem ir nem keres

nagyon rosszul érzem magam hogy emiatt a lány miatt nem beszél velem (még nem találkoztak)

minden nap csak azon gondolkodom hogy mit csináltunk amikor találkoztunk és mit ronthattam el

de tudom hogy nem fog mostmár semmi sem összejönni köztünk és igy mit tehetnék hogy ez a szörnyű érzés elmuljon?

17L


2012. aug. 31. 13:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Az nem szerelem, amit éreznek, csak annak hiszik.
2012. aug. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem ide akartam. :DDD
2012. aug. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Hunter92 ***** válasza:
Miért adod fel ilyen könnyen? Ha meg többször is megcsókolt, akkor biztos érdekled. Légy rámenősebb!
2012. aug. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem gondolod, hogy ebben a hülye kifordított világban inkább nem a lányoknak kéne a férfit játszani?
2012. aug. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Hunter92 ***** válasza:

"...nem a lányoknak kéne a férfit játszani?"


Ez nekem szólt? De én is mindig azt mondom, hogy a nőknek és a férfiaknak is meg van a maguk szerepe és ezeket nem lenne szabad felcserélni. De, ha ő soha nem keresi a srácot csak arra vár, hogy ő írjon, akkor az egy idő után azt fogja hinni, hogy azért nem keresi, mert nem is érdekli (jogosan). Persze, hogy inkább azzal a csajjal fog találkozni, aki valamennyi érdeklődést mutat felé.

2012. aug. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Neked szólt, nem offenzív jelleggel. Pont erre akarok rávilágítani, hogy vagy a szülőknek nincs idejük felvilágosítani és saját maguktól találják ki mi a teendő, vagy kezd életképtelenné válni a generáció és gén szinten mutálódik. Mi más magyarázat lenne? A média esetleg, a facebookos bökdösés.
2012. aug. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hívd fel, beszélj vele fb-n vagy akármi, a lényeg ne hagyd elveszni a dolgot
2012. aug. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Hunter92 ***** válasza:
Pontosan. A szülőktől nem kapnak elég felvilágosítást, ezért beivódik az a sok hülyeség, amit a média ömleszt a társadalomra. Szappanoperák, reklámok, stb. A férfiak egyre érzelgősebbek, mert hát "az igazi férfi nem fél kimutatni az érzelmeit", egyre b*zisabban öltözködnek, mert ugyebár követni kell a divatot és egy nyápicabbak, mert...ezt is csak a médiára tudom fogni és a megfelelő apa kép hiányára. Ehhez a helyzethez alkalmazkodnak a nők azzal, hogy egyre több területen kezdik átvenni a férfiak szerepét.
2012. aug. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez megérne egy külön misét szerintem. Akár még dokumentum filmet is lehetne belőle forgatni, mondjuk Pesty módra.
2012. aug. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!