Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk, ti mit gondoltok egy...

Fiúk, ti mit gondoltok egy olyan lányról, aki még nem vesztette el 18 évesen?

Figyelt kérdés

Voltak már kapcsolataim, de nem mentünk el odáig. Mégis, az osztályban lévő 16 lány közül már 10 elveszette, és ők külön klikket alkotnak, minket meg lenéznek, kevesebbnek gondolnak. És a fiúkkal mi a helyzet? Ti is lenézitek a hozzám hasonlókat?


Pedig nem mintha ők szebbek lennének, csak ebben az egyben különböznek, na meg többet mennek bulizni.


18/L



2013. márc. 13. 20:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Létezik még ilyen? :D ezek szerint igen :D én örülök neki ne aggódj!
2013. márc. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
gyökér egy suli lehet
2013. márc. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:

Engem nem érdekelne.

Most ha valakit ez érdekli az csak az ő szegénységi bizonyítványa.

Szóval,ha én lány lennék és ilyen embert fognék ki,azt hiszem úgy tökön rúgnám,hogy máskor nem foglalkozik ilyen idétlenségekkel!

18F

2013. márc. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
61%

szerintem kb ezt :D

" végre egy tökéletes lány"

2013. márc. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Tiszteletre méltó mert egy csaj akkor veszíti el a szüzességét amikor akarja,mindegy hogy néz ki


Te gondolom az erkölcseid miatt nem veszítetted még el

2013. márc. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
100%

Én becsülöm az ilyen lányokat!

Bár én nő vgayok,és bocsi,hogy én is válaszoltam. Amúgy én is 18 voltam,mikor elvesztettem.

24 N

2013. márc. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom, hogy egy ilyen lány legalább nem adta oda magát mindenkinek, és nem azért feküdt le valakivel, mert szimplán túl akart lenni rajta.
2013. márc. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Sokkal inkább tisztelem a hozzád hasonlókat! Sajnos most a társadalom szerint az a divat fiataloknak már orrba-szájba kell szexelni, különben nem vagy menő. De ez ostobaság!! Szerintem nagyon is jó dolog hogy vársz a megfelelő emberre. Hidd el nem lesz olyan pasi akinek ezzel bármi problémája akadna, az általad leírt klikkesedő lányok véleménye meg annyit ér mint a búcsúba két pofon. Ne foglalkozz velük. Úgy tedd ahogy neked jó, ne úgy ahogy mások gondolják hogy jó, ettől vagy te egyéniség, ők meg szánalomra méltó sekélyes senkik.
2013. márc. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Konkrétan semmit. Bár örülnék egy ilyen lánynak az kétségtelen. :)
2013. márc. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Igen, vannak még ilyen lányok :D Divatból meg nem akartam elveszíteni egy idegennel egy discoban, értitek...de ki hogy van vele, én elfogadok másokat, csak nem értem, miért gondolják egyesek "jobbnak" magukat. Én sem gondolom jobbnak vagy tisztességesebbnek magam, csak nem úgy alakultak a dolgok és kész.


És Ti, fiúk, inkább lenézitek vagy tisztelitek az ilyen lányokat? Vagy hidegen hagy? Esetleg örülnétek neki, ha mondjuk 19 évesen (egyetemistaként) elmondaná, hogy neki ez lesz az első? Hogy fogadnátok?

2013. márc. 13. 20:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!