Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz férfiként van esély...

Szűz férfiként van esély szexkapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés
2013. márc. 15. 13:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van, de zárt alakú képletet sajnos nem tudok.
2013. márc. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Miért pont szexkapcsolat kell? Ha valaki járni akar akkor sértődve kidobnád?
2013. márc. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült.
2013. márc. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

,,Miért pont szexkapcsolat kell? Ha valaki járni akar akkor sértődve kidobnád?"


Velem jobb, ha egyelőre senki nem akar járni, mert egyrészt nincs saját egzisztenciám ahhoz, hogy fenntartsak egy kapcsolatot (bárki bármit mond, ez nagyon fontos szempont komolyabb kapcsolatnál), másrészt nem szívesen ,,kötelezem" el magamat. Valahogy ki kellene élnem magamat, ha már eddig elszúrtam a lehetőségeimet. :)

2013. márc. 15. 13:46
 5/12 anonim válasza:
Egy kapcsolat nem kerul penzbe.
2013. márc. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Alapvetően nem pénzért szeretik egymást a felek normális esetben, de részemről fontosnak tartom azt, hogy ha kimozdulunk néhányszor erre-arra, ne a barátnőm fizesse már ki a programjaink java részét, vagy legalábbis érezze magát anyagi biztonságban mellettem. Soha nem lennék képes senkit kihasználni anyagilag, és főleg nem egy nőt, mert az gerinctelenség a javából.
2013. márc. 15. 14:49
 7/12 A kérdező kommentje:
Ezzel nem azt akartam mondani, hogy annyira szegény vagyok, mint a templom egere, sőt, jómódú családban élek, de nincs képem apámtól és anyámtól több pénzt is kérni a heti zsebpénzen kívül egyéb szórakozási lehetőségekre.
2013. márc. 15. 14:52
 8/12 anonim ***** válasza:
Az hogy felesbe fizetitek a dolgaitokat, az eszedbe se jutott gondolom.
2013. márc. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Dehogyisnem. :)
2013. márc. 15. 15:12
 10/12 anonim ***** válasza:
Érdekes, én mennyi, de mennyi férfit ismerek "egzisztencia" nélkül, akik párkapcsolatban élek. Szerintem hatalmas baromság erre fogni, de ez csak az én véleményem. Egyébként nő vagyok, és nem szeretem, ha a párom bármit is kifizet, 50-50%, szerintem így fair. Én nem hiszem, hogy egy párkapcsolatot pénzügyi szempontból kéne "fenntartani". :)
2013. márc. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!