Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Akik az első alkalommal nem...

Akik az első alkalommal nem védekeztetek, miért tettétek és milyen volt?

Figyelt kérdés

Nekünk 2 okunk volt:

1. Tisztában voltunk azzal, hogy egyikőnk sem beteg.

2. Bár erről nem beszéltünk, szándékunkban volt, hogy lesz majd gyerekünk, ha pedig úgyis lesz, akkor miért ne most.

3. Nekem ez volt az első alkalom és csak erre akartunk figyelni.


15L


2009. szept. 16. 00:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 vagyok és szerintem ezt nem gondoltad vévig...remélem csak valami vicc...viszont ha tényleg ilyen buta vagy akkor sajnálom,a barátodat...:S:S
2009. szept. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

nekünk 2 okunk volt:

1.tisz....

2.bár....

3.nekem...

ez neke dmióta 2???

buta liba.

2009. szept. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

jó, ezmár megint vmi szar kamu kérdés.

nemlehete h beÍrjátok rögtön az elejére, hogy KAMU?

2009. szept. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
76%
Nekünk nem volt semmi mentségünk, nem készültünk előre, és csak úgy megtörtént. Nagyon megkívántuk egymást, és jó helyen voltunk, jó időben:) Akkor megúsztuk. Attól kezdve már mindig védekeztünk.
2009. szept. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé felelőtlen vagy. Mi az hogy miért ne most ess teherbe. Én tudok pár okot arra hogy védekezz. S gondolom sokan mások.

Először is: Vannak olyan betegségek amikről még a beteg se tud de már át is adta.

Másodszor: Ha teherbe esel egyáltalán nem biztos hogy szüleid engedik hogy megtarsd!

Harmadszor: Miből nevelnéd fel ha se szakmát se munkahelyed nincs.

Negyedszer: Gyámságot nem vállalhatnál a gyerek felett, mert még te is az vagy.

Negyedszer: Ha 15 16 évesen gyereket szülsz, mikor akarsz élni. Bulik haverok stb.

Végül: Biztos vagy benne hogy a fiú nem hagyna ott egy gyerekkel a nyakadon?

Ne légy buta védekezz! Ne szúrd el az életedet!

2009. szept. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok-sok kéretlen tanácsot, de jobban szerettem volna, hogy ha a kérdésre válaszolnak, nem engem okítanak.

A kérdés pedig, azoknak szólt, akik nem védekeztek, nem azoknak akik igen. Egyébként a barátom nem tizenéves és sohasem hagyna el, ugyanis amikor betöltöm a 16-ot feleségül vesz. És lehet, hogy most én vagyok az ügyeletes hülye tini, de akkor is különbnek és tisztábbnak érzem magam azoknál akik ilyenkorban füstös kocsmákban, bömbölős diszkókban múlatják az idejüket és a fél osztályt végig cidázzák. Ja és a szüleim támogatnak, mert ők is fiatalon házasodtak anya (18, apa 28), a nagymamám pedig 16 volt amikor a nagypapám elvette.


((("nekünk 2 okunk volt:

1.tisz....

2.bár....

3.nekem...

ez neke dmióta 2???

buta liba." neke dmióta neke dmióta neke dmióta Ha-ha-ha-ha-ha-ha)))

2009. szept. 17. 23:57
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg hülye vagy édes lányom. Nem tudom milyen világba élsz de jó lenne ha a földön járnál mert így baromi nagyot fogsz koppanni. 16 éves korodban még biztos nem vesz el senki. Ez nem a 50-60 évek ahol a lányok már 16 17 évesen férjhez mehettek. Hahó törvények tiltsák hogy egy 16 éves férjhez menjen! A másik meg az hogy a szüleid mit szólnának ahhoz amit ide írogatsz. Tudod mit látom a sötét jövődet

Majd ott maradsz 16 éves korodra egy gyerekkel a nyakadon, barátok nélkül, a pasid nélkül. A szüleid talán ha támogatnak. Nem lesz semmit elveszíted a gyerek korodat a tini korodat azt amikor a legtöbb lány bulizik és ismerkedik a nagy világgal. Egy gyerek csodás dolog de ráérsz vele. Hidd már el hogy tönkre teszed az életedet.

Most te döntesz! Gondolkozz!

2009. szept. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
47%
16-tól ha az egyik szülő beleegyezik akkor férjhez mehet. Ha pedig nem akkor arra is van lehetőség. És azok az idők szépek voltak. Egyébiránt kedves utolsó nem figyeltél mert azt írta, hogy a szülei támogatják. Miért nem lehet megérteni, hogy valakinek más ideája van az életről, mint buli, nagyvilág, karrier, pénz??? Igen megeshet, hogy valami nem úgy sikerül, mint ahogy gondoljuk. De utolsó óránkon sohasem azok a dolgok fognak fájni, amikről nem tehetünk, mert akaratunkon kívűl alakultak úgy ahogy, hanem azok amelyeket a szívünk diktált, még sem tettük meg. Én azt mondom, ha számára ez a boldogság akkor ezt kell tennie. Egyébként meg miért kellene valakinek lemaradnia az életről azért mert férje, gyereke van??? Ez az élet.
2009. szept. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Szülői támogatás nem feltétlenül azt jelenti hogy azt támogassák hogy gyereket szüljön 16 évesen vagy férjhez menjen. Normális szülő az ilyen butaságról inkább lebeszélni a gyerekét. Én se jártam bulizni nagyon ritkán csak 18 éves vagyok és most mentem férjhez. De nem bántam meg. 16 évesen viszont még eszembe se jutott ilyesmi. Kedves kérdező tudom milyen az mikor egy olyan dolog válik rögeszméddé mint pl a gyerek, de ne dönts elhamarkodottan. Ha most terhes leszel és gyereket szülsz az egész életed fenekestül felfordul és onnan már nem lesz vissza út. Saját véleményem szerint inkább a sulit fejezd be utána is ráérsz ilyesmivel foglalkozni. Hidd el nem piszkálni akarlak csak jó tanácsot adni.
2009. szept. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Vannak már olyan lányok,akik már 14-15 évesen anyák.

És igazuk van a többieknek, nem szabad elrontani az életünket,egyszer élünk,egyszer vagyunk fiatalok is!

Ha elakarod rontani az életedet, akkor tedd meg. Megfogod bánni úgyis.

2009. szept. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!