Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Első szeretkezés? Ti hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szeretkezés? Ti hogy védekeztetek?

Figyelt kérdés
Mindketten szüzek vagyunk. Elég erre az esetre is az óvszer vagy szedjen inkább fogamzásgátlót? Nem szeretnénk ha baj lenne...
2011. szept. 23. 23:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Óvszerrel. Szerintem ezen ne izgulj,a lényeg,hogy végig a srácon legyen az óvszer!El se kezdjétek a szexet nélküle!
2011. szept. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
mi óvszerrel védekeztünk. fogamzásgátlót akkor írattam fel, amikor biztos voltam benne, hogy hosszú távú kapcsolatom van.
2011. szept. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Csak félek, hogy még ügyetlen lesz és lecsúszik róla vagy ilyesmi... :S
2011. szept. 23. 23:13
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Óvszerrel. Bár a barátomnak nem az volt az első, de szerintem attól, hogy még szűz nem lesz baj.
2011. szept. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 napietus ***** válasza:
89%
óvszerrel, bár akkor már egy ideje szedtem fogamzásgátlót, de egyrészt még nem voltam biztos benne, hogy már véd, másrészt az a pasi nagyon nem volt szűz, és féltem volna a betegségektől.
2011. szept. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
fogamzásgátlót szedtem és természetesen óvszert használtunk a nemi betegségek miatt
2011. szept. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%

Én 1 évig jártam a barátommal, mikor késznek éreztem rá magam, hogy lefeküdjek vele. Ő egy lánnyal volt előttem, aki fogamzásgátlót szedett, így a barátom kb 3szor csinálta életében óvszerrel...

Nekem a szüzességem elvesztéséhez éppen olyan bizalomra, és hosszú távra tervezésre volt szükségem, mint a gyógyszer szedéséhez, így 1-2 hónappal az esemény előtt nekiálltam fogamzásgátlót szedni. Nem bántam meg, hogy úgy történt az 1. alkalom, mivel így nem rontott a hangulaton az óvszer felhelyezése De teljes mértékben magam döntöttem el, hogy a védekezés ezen formáját is bevállalom.

20/L

2011. szept. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%
Én telibe lőttem először és azóta perkálom a tartásdíjat.
2011. szept. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%
Én nem sokkal előtte kezdtem fogamzásgátlót szedni, így a biztonság kedvéért óvszerrel (is) védekeztünk, bár a pasim már nem volt szűz. Ettől függetlenül szerintem elég az óvszer, csak (ahogy azt már mondták) az egész aktus folyamán legyen rajta, és a végén ellenőrizzétek nem lyukadt-e ki.
2011. szept. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%
Óvszer volt, szűz vs szűz , nem volt problem azóta fogamzásgátló tabi
2011. szept. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!