Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért vigasztalják azzal a...

Miért vigasztalják azzal a kamaszokat, amikor a szüzesség elvesztéséről, csajozásról van szó, hogy "ez nem verseny! ", mikor valójában igenis az?

Figyelt kérdés

Ezt az élet, a természet, az evolúció is bizonyítja. Ami vagy aki korábban érik, az mindig jobban jár. A madarak közt a legnagyobb, leghangosabb, legagresszívebb szerzi meg a legtöbb falatot, félrelöki a társait, ő nő a legnagyobbra, ő kapja a legéletképesebb párt. Az állatvilágban mindenhol, ahol hierarchia van, a legnagyobb, legerősebb adja tovább a legjobb géneket.


És ez az embereknél is így van. Azért vonzódunk ahhoz, akihez, és azért azt látjuk szépnek, akit, mert a tudatalattink érzékeli, hogy vele párosodva örökítjük tovább a legjobb génvariációt. Pl. azért imádjuk az arányosan vékony csípőt, mert van egy bizonyos optimális arány a derék- és a csípőbőség között, ami a legalkalmasabb a gyerek kihordására. És még lehetne folytatni. Szóval a lányok is a korán érő fiúkat szeretik, legyen az akármilyen bunkó. Pszichológiailag is van ennek jelentősége, hisz magabiztosabban lép fel az, aki korán és sokat megtapasztal, ennélfogva sikeresebb lesz a későbbi életben, tehát nagyobb eséllyel szerzi meg a legjobb párt. Aki meg sokat stresszel rá és későn kezdi, annak meg lehetnek mindenféle komplexusai, és egész életében kompromisszumokat köt.



Én úgy látom, hogy összességében ez egy verseny, ahol ugyanúgy jelen vannak a természet farkastörvényei, mint bárhol másutt, akármit is mondanak a kamaszoknak a szüleik. De cáfoljon meg, aki tud!


2013. márc. 17. 22:17
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
81%
Hát engem marhára nem érdekelt hogy ki szűz még vagy ki nem. Én amig nem éreztem magam lelkileg érettnek rá addig nem is csináltam. 28/N
2013. márc. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
92%
de mégsem verseny, mert akik igyekeznek a szüzesség elvesztésével, azok nem utódot akarnak, hanem élvezetet
2013. márc. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
90%

Legyél csak agresszív, nyomj el másokat - és egy nap az egyik általad elnyomott ember kezétől fogsz meghalni mikor hátbalő egy szombat délután.


Amúgy igazad van:

Lásd cigányok. Na azok elég bunkók - szaporodnak is sajnos mint a nyulak.


Viszont nincs igazad


"a nagyobbaknak van a legjobb génjei ergo őket imádják a nők"


Háttuti nem. Én is 190 vagyok és megyek vele valamire? Pedig az az 175-180 közöttieknél bőven nagyobb érték.

2013. márc. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:

Az emberek nem állatok (vagyis oké, azok, de nem a szó

szoros értelmében). Hogy miért nem verseny? Mert az em-

ber gondolkozik. Amit te irtál, az csak külső dolog.

Lehet többet tapasztal, aki korábban kezdi, DE annak nincs

értelme, hogy egyedülálló anyákkal, apákkal legyen tömve

a föld. Illetve a másik dolog, hogy lehet épp 35 évesen

találkozol azzal, aki tökéletes. Addig meg nem találod a

helyed :)

2013. márc. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem azzal van a probléma hogy két fiatal szereti egymást és lefekszenek, hanem azzal hogy Böbe már 13 évesen elvesztette ezért én is lefekszek valakivel hogy ne

maradjak le.

Az első szexuális együttlét meghatározza a további párkapcsolatokat.

2013. márc. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:

tegyük fel, aki hamarabb érik az jobban jár (bár ez is baromság), és akkor miért kell korábban szexelni? Aki mondjuk nem ér korán, az miért csinálja?

És amúgy mire megy a verseny? Ha nem tinikről beszélünk hanem felnőttekről.... Igen mondjuk 18-20 évesen jó elkezdeni szexelni, de előtte? Tényleg nem verseny...

2013. márc. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
15%

Teljesen fölösleges itt feltenni ezt a kérdést, az ide járók 99% egy luzer, vesztes, csúnya ember, aki azzal vigasztalja magát, h bárki, aki nem 38 évesen vesztette el a szűzességét, hanem mondjuk már 17 évesen annak tuti szar lesz az élete meg terhes lesz meg nemi beteg meg biztos, h nem vokt hozzá érett meg stb.

Annyira szánalmas, h már fáj.....

2013. márc. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy testileg, szellemileg vagy érzelmileg érett.

Lehetnek egy csajnak 13 évesen is nagy mellei, meglehet neki a havi, felelősségteljes lehet, intelligens lehet, de ezektől még nem feltétlenül áll készen arra, hogy lefeküdjön a barátjával. (ha van egyáltalán)

Szerintem.

2013. márc. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
100%

ha tetszik ez a téma,akkor olvasd el

desmond morris-a csupasz majom című könyvét.

arról szól nagyjából amiről te is írsz.

híres antropológus alátámasztja a feltevésed és szerintem is így van.

viszont a játszma,a pszichológiai manipulációk és a szociális fejlettség simán felül tudja írni a nyers testi felsőbbrendűséget,jó géneket.

erről a részéről meg neil strauss-a játszma című könyve szól.

2013. márc. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim válasza:

Ez örökösen a vita tárgya, de muszáj elfogadni, hogy az emberek közt nem csak a természet törvényei uralkodnak. Az emberek civilizáltak, létrehoztak egy társadalmat, ahol a "természetet" meg az ösztönöket korlátozzák a társadalmi tényezők és az erkölcs. Ez egy vicces dolog egyébként. Nézzük csak meg az ősidőket, amikor még teljesen függetlenek voltak az emberek: a szüzesség elvesztésével gyermek született, és az emberek teljesen önerőből nevelték fel, akár tizenévesen is, hiszen akkoriban az emberek sokkal rövidebb ideig éltek, és valóban fontos volt, hogy minél előbb társra találjanak. De ma már másképp működik. A kamaszok ahogy te mondod ugyanúgy versengenek, és ugyanúgy korán veszítik el a szüzességüket, csak nem születik gyermek a fogamzásgátlás miatt. Így alakította ki a társadalom, mert ma már a kamaszoknak a tanulással kell foglalkozniuk, és csak később a gyermekvállalással, (sőt, a probléma az, hogy nem is foglalkozhat mással egy kamasz, mert érettségi nélkül, 18 év alatt igencsak csekély eséllyel dolgozhat), már tovább is élünk, több időnk van, és így több tudással leszünk gazdagabbak, ez a civilizáció lényege. A kérdés csak, hogy ez meddig tart még?

Amikor tehát a kamaszoknak azt mondják, hogy ez nem verseny, azzal valójában csak óvni akarják őket, hogy becsússzon egy gyerek, és ezzel veszélybe kerüljenek a társadalmon belül. Elvégre a fogamzásgátlás sem 100%-os, na meg a kamaszok felelőtlenek, és nincsenek tisztában azzal, hogy mik a következményei annak, ha ők most szülőkké válnak.


Én így gondolom. :)

2013. márc. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!