Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Kinek jó emlék a...

Lányok! Kinek jó emlék a szüzessége elvesztése, és mi tette emlékezetessé?

Figyelt kérdés
Storizzatok xp

2013. márc. 17. 19:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fájt, nem is fejeztük be. De előtte is jó volt, meg hát utána hónapokig jó volt, hiszen elindított valamit :)
2013. márc. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem túl jó.. emlék.. de ismerek olyat akinek egyenesen szörnyű
2013. márc. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
95%
Legjobb volt. 6 éve volt azzal, akivel mai napig együtt vagyok. 10 hónap után történt meg, amikor már ismertük egymás testét, igényeit vmilyen szinten. Sokszor pont az a gond, hogy a párok egyből dugnak. Kimarad az az időszak, amikor csak ismerkednek egymás testével.
2013. márc. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem jó emlék. Ami emlékezetessé tette az a másik fél akivel most is együtt vagyok. Nem volt kimondottan szuper de rossz se. Mi sem fejeztük be. :D
2013. márc. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
eggyáltalán nemjó emlék.. nem annyira fájt, kilehet bírni.. de utánna már sokkaltajobb :) gondolj arra ..
2013. márc. 18. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

hát nem mondanám se rossznak, se jónak....

a barátom mindent megtett, hogy kellemes legyen, de valószínűleg nem tudtam eléggé ellazulni és fájt... de a második alkalommal már sokkal jobb volt :)

és azóta is együtt vagyunk :)

20L

2013. márc. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Jó volt nagyon de egy picit fájt. Vigyazott ram. Sok volt az elojatek rendesen be is nedvesedtem. 8hónapja voltunk együtt akkor már.. Szépen apránként ismertuk meg egymas testet. Es meg most is egyutt vagyunk akkor 16 voltam most 19. Az tette emlekezetesse hogy kolcsonosen imadtuk egymast es tenyleg szerelembol tortent.:))
2013. márc. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nekem fájt nagyon de ettől függetlenül nagyon jó emlék volt :) azóta is együtt vagyunk :)
2013. márc. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
elszakadt a gumi-ez tette emlékezetessé:D
2013. márc. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én nem emlékszem az elsőre... :D

Még mindig vele vagyok, és mindig nagyon jó, mert ha nincs kedvem hozzá, nem csináljuk és viszont.

2013. márc. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!