Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első szex hogyan viselkedjek?

Első szex hogyan viselkedjek?

Figyelt kérdés
és mit csináljak kérlek titeket írjátok már le nekem :) köszike L
2013. márc. 22. 16:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
pettingeltetek már?
2013. márc. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

először ismerjétek meg egymás testét, meztelenül is, simogassátok egymást, a többi majd jön magától :)

és VÉDEKEZZETEK! :))

2013. márc. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
még nem pettingeltünk
2013. márc. 22. 16:43
 4/11 anonim ***** válasza:
akkor kezdjétek szerintem a pettinggel, minél jobban megismerni egymás testét :) korotok ?
2013. márc. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

szerintem konkrét szex előtt érdemes lenni pár alkalommal "bevezetni" a szexet. Pettingeljetek. Aztán mire szexre kerül a sor, már minden megy mint a karika csapás.


Régen a gésákat is úgy avatták be, hogy öt éjszakán keresztül csak tojásfehérjével masszíroztok alul őket és a hatodik napon hatoltak beléjük.


Ha te is felkészültebb leszel és oldottabb, könnyebb lesz.

2013. márc. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Tedd szét a lábad!


De komolyan, addig ne szexeljetek amíg pár alkalommal nem pettingeltetek és nem ismertétek meg még egymás testét. Kézzel, szájjal, simogatásokkal, csókokkal. Majd ha ezen túl vagytok akkor legyen csak konkrét szex.

2013. márc. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
a fiú már nem szűz csak én :/ és gondolom aki már nem az nem éri be pettingel és én is úgy vagyok vele hogy nem szeretnék pettinget szerintetek az úgy rosszabb lesz ha mondjuk mindjárt szex és semmi petting??
2013. márc. 22. 16:59
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen rosszabb lesz, mert nem fogjátok egymás testét még ismerni, így nem is tudtok egymással olyan szinten törődni, mint amit egy első együttlét megkívánna.

Egyébként meg ha szeret téged és fontos vagy neki, akkor igen is beéri 3-4 alkalommal még pettinggel! Ha meg nem, akkor talán ne ő legyen neked az első :-P

2013. márc. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

a nők 98%-a petting nélkül képtelen élvezni a szexet, elélvezni meg pláne.


Nos te alapból ideges leszel, és szűk is, ha nincs igazán petting, nincs jól felvezetve a dolog, akkor csak a fájdalom és a csalódottság lesz a maradandó emléked.


Másik: minden tapasztaltabb férfi pettinggel kezdi el hódítani a szűz leányt. Van a mondás, hogy ajtóstul nem rontunk a házba. Hát ez ezt takarja.


És végül: az a fiúknak nagy presztízs kérdés, hogy lány is élvezze a szexet (már amelyik törődik a nőjével), azzal nem is okozhatnál neki nagyobb kiábrándultságot, minthogy nem élvezed, pedig az első alkalom a legtöbb lánynál ,nem leányálom.


Én javallom a pettinget, de végülis ti tudjátok.

2013. márc. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
viselkedj úgy mint egy reumás giliszta!
2013. márc. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!