Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy viselkedjek, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedjek, hogy ne érezzem magam kellemetlenül?

Figyelt kérdés

Van egy csaj akivel közös óránk van. Többnyire nem látom csak órán, szünetben se nagyon.

Írtam neki fb-n de vissza sem irt. Ha véletlenül épp most látnám szünetben mit csináljak, hogy ne érezzem magam kellemetlenül? Vagy órán is ha hatranezne.



2012. dec. 2. 08:41
 1/4 anonim ***** válasza:

A fb egyébként elég rossz, volt,h b.nőmnek írtam még augusztusban és csak szeptemberben vette észre véletlenül.

Velem is megesett,h a face nem jelezte ki és csak napokkal később vettem észre,h írtak.


SZ.tem írj neki még egyszer. :)

Órán pedig, ne csinálj semmit, max szünetben köszönj és rá meglátod, hogyan reagál ^^

2012. dec. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De figyelj mit írjak megint? Nem tudok mit.

Meg akkor azt hiszi h belezugtam és annál jobban letojik.

Köszönni... Hmm nemtom esetleg ha flegman raneznek?

2012. dec. 2. 09:38
 3/4 A kérdező kommentje:
Am olvasta mert az fb jelezte h látta.
2012. dec. 2. 09:40
 4/4 anonim ***** válasza:
30%

Talán nem a facebook-on kéne ismerkedni. Hanem mondjuk a való életben. Gyökér. Miért a facebook a társadalom központja?

16/f

2012. dec. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!