Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mire kell figyelnem az első...

Mire kell figyelnem az első alkalommal?

Figyelt kérdés

Párommal lassan másfél év után úgy döntöttünk, hogy ideje megtörténnie. Én is ugyan úgy szeretném, mint ő, mégis lappang bennem egy kis félelem, vagy izgalom, vagy e kettőnek egyvelege, fogalmam sincs, lényeg, hogy nem tudom, mit kéne tennem...

Mit vegyek fel, mit ne vegyek fel, mit csináljak, mit ne csináljak, mit mondjak, mit ne mondjak? Kérlek, adjatok tanácsokat!


2013. márc. 26. 19:45
 1/3 anonim válasza:
65%
Nem tudom melyik fél vagy, de ne kerüljön a punciba sperma.
2013. márc. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Leginkább arra, hogy védekezzetek!


Amúgy meg vele beszéld meg!! Azt csináld amit élvezel, azt engedd, amit élvezel, figyelj arra, hogy ő mit élvez. (Persze a behatolás lehet fájni fog - azért azt engedd :D)

Fontos hogy amíg nem izgultál fel, ne tegye be. Ha még nem pettingeltetek, jó ha előtte megteszitek - heteken át. Akkor tudni fogjátok mi jó a másiknak.

Tegyél magad alá törölközőt ha véreznél...

Azt vedd fel, amiben jól érzed magad és szép vagy benne :D

És mindent mondj, amit akarsz, merj megszólalni!

2013. márc. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha lány vagy nedvesedj be és ne arra figyelj hogy félsz és ha fiu védekezz és vigyázz a lányra
2013. márc. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!