Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 5 hónapja vagyunk együtt a...

5 hónapja vagyunk együtt a barátommal, ti a helyemben lefeküdnétek már a barátotokkal?

Figyelt kérdés

már sokszor szóba került, főként ő hozza fel a témát.. de én még valahogy 'félek' tőle.. szeretem és boldogok vagyunk.. néha veszekszünk de ez minden kapcsolatban igy van.. viszont ő is szüz még és elvileg a fiúk akik még nem voltak csajjal hamar elélveznek..(néhány perc) és valahogy ugy vagyok vele, hogy ha már elvesztem akkor ne pár perc legyen.. meg sok dolgot olvastam h fáj.. és stb, viszont már tudom h lassan itt az ideje... nem tudom mit csináljak:S normális válaszokat szeretnék.. köszi előre


17/L



2013. márc. 27. 23:30
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Előbb-utóbb el kell kezdeni. Egyébként pedig sokszor nem szakad az át olyan könnyen. Ne rögtön a teljes nagy dologgal kezdjétek, hanem szépen lassan, fokozatosan haladjatok feléje. Először ismerkedjetek meg azzal, ami a másiknak van, ő ujjazzon meg téged, tágítsa kicsit, tegye rugalmassá, aztán szépen lassan, ha már eléggé kész vagytok rá, jöhet a nagy esemény is valamikor.
2013. márc. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

A helyedben NEM lehetek.

NEKED kell eldöntened.


Akkor tedd meg, amikor már egyáltalán nem félsz.

S mindenképpen védekezzetek!

2013. márc. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én nem.
2013. márc. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%

Nem feltétlen az idő dönti el ezt normális esetben, hanem a két ember érettsége, igénye, döntése.


F25


Egyébként le!

2013. márc. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
amig itt kell ezt kérdezgetni, addig ne:D
2013. márc. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
5 hónap, ha tényleg kívántad volna nem bírtad volna addig, ha meg nem akkor jobb ha dobod. mi két hét után csináltuk, mert tényleg szerettük egymást. egy éve együtt élünk....
2013. márc. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
72%

ha le akarnál vele feküdni, akkor nem kérdezted volna meg vadidegen emberektől, hanem már rég benne lennétek a dolgokba....

szerintem hülyeség, lenne, sőt lehet meg bánnád, hogy nem vártál még vele

2013. márc. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Mi első éjszaka is csináltuk.. 20 hónapja vagyunk együtt.. 18/L
2013. márc. 28. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
19%

Én is kikèrtem màsok véleményét itt..

és a baràtomnak szarul esett, hogy másoktól kérek véleményt!

nem kell senkivel foglalkozni, szard le mindenki véleményét!! Ha szereted a baràtod és leakarsz vele feküdni ne másoktól kérj választ;)

Megtanultam, hogy lekell szar ki mit mond itt mert vannak negatív komik is ..


16/L

2013. márc. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!