Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Melyik pozíció a legjobb?

Melyik pozíció a legjobb?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel egy ideje együtt vagyunk és ő most döntötte el, hogy szeretné csinálni. De mivel még mind ketten szüzek vagyunk, melyik lenne a legjobb vagy a legbiztonságosabb pozíció?

2013. márc. 29. 00:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
a misszionárius póz, amikor a fiú van felül. akkor kevésbé fáj. ha tudod, csináld gyorsan (előtte beszéld meg vele) akkor hamar túl lesz rajta. remélem segitettem :)
2013. márc. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
mert nagyon nagyon fog fájni a lánynak
2013. márc. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kösz :D
2013. márc. 30. 16:14
 4/7 anonim ***** válasza:
nincs mit
2013. márc. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az enyém hova tűnt?... Azt írtam, szerelmeskedjetek 1-2 évig aktus nélkül, és akkor azalatt ki fogjátok tapasztalni.
2013. márc. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyébként csacsiságot írt az első, mert nekem egyáltalán nem fájt, sőt.

Van itt sok topic, hogy kinek mennyire fájt, és sokan számolnak be róla, hogy nem fájt kicsit sem.

2013. márc. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
akkor ezek szerint téged jól kitágítottak, vagy kicsi fasza volt akivel csináltad..
2013. márc. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!