Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket zavarna, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavarna, ha egy lánynak szép a szeme, az arca, de picik a mellei, és nem az a kifejezetten homokóratípus?

Figyelt kérdés
2012. okt. 29. 18:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mért zavarna?????.....
2012. okt. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Így látatlanba nehéz megmondani...Ha pici a melle nem olyan jó de elmegy szerintem!
2012. okt. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
14%

Kislányom, jól jegyezd meg, amit most mondok. Nem számít a fej. Az lehet akármilyen rühes, a test a lényeg. Ha jó a tested, bármelyik pasit megkaphatod, a fejed meg le tudod vakolni.

Tehát, igen, zavarja őket.

2012. okt. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem zavar, ha a "nem az a kifejezetten homokóratípus" alatt nem azt érti, hogy 80+ kiló.
2012. okt. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
neeem
2012. okt. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen kérdéseken kár filózni, mert úgyis az összbenyomás számít, mennyire fog meg valaki. Nekem például nem elég így látatlanban egy szép arc és szemek, ha nem tetszik, amit látok még mellette. Sajnálom.
2012. okt. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A 3. elég alpári (gondolom tuti pasi..) de annyiban igaza van, hogy ha csak a szexre kellesz egy pasinak vagy a haverjainak felvágni, akkor fontosabb, hogy jó tested legyen mint szép arcod. Vagyis a fejed akármilyen rút is lehet, ha amúgy nagyon jó alakod van. De gondolom nem az ilyen IQ-huszárokra hajtanál, szóval normális pasi, aki komolyan gondolja veled, annak igenis számít, hogy szép legyen pl a szemed, az arcod. A mellméret miatt meg ne aggódj. Nekem is 75 A/B körüli méretem van, mégis válogatok a pasik közt.
2012. okt. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha valakinek csak dugásra kell a csaj, annak a jó test is elég sokszor. Mivel én nem erre hajtok, inkább választanék egy szép arcú, körte alkatú, kicsi mellű, nem túl kövér csajt, mint egy gonosz tekintetű, kiromlott fogú, nagy orrú, viszont bomba testűt.
2012. okt. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

attól függ milyen az összkép. lehet zavarna

:P lehet nem

2012. okt. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Homokóratípus? Pereg benne a homok és forgatni kell??? :S


A kicsi cici is lehet izgató és szép, bár a nagy mindig előnyösebb pozícióból indul.


Neked mi számít pici mellnek? Van képed róla?

2012. okt. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!