Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy régi haver és én. Intim...

Egy régi haver és én. Intim kapcsolatba kerültünk. Mindketten szüzek vagyunk és én akarom de ő ezt leplezi de akarja. SEGÍTSETEK. Vele akarom elveszteni mit tegyek? Mit tegyek hogy élvezze és kívánjon?

Figyelt kérdés
Egy gyerekkori lány barátommal közeli kapcsolatba kerültünk mikor egyszer nálunk volt a szülei nélkül, és engedett egy két dolgot tehát tapi élvezte... azt mondja hogy nem akarja még de amikor "kényeztettem" egyenesen kívánta már majdnem elég forró lett a helyzet... Vele szeretném elveszteni de a szülei és az én szüleim jóban vannak és nincs alkalom erre a dologra, a másik a védekezés...szóval egyikünk sem tud beszerezni óvszert vagy tablettát és hallottam hogy a leengedett lufit ha kb. 3-4 darabot használok az olyan mint a védekezés óvszerrel ezt nem nagyon hiszem hát gondoltam megkérdezem... még annyi ha nem jönne el az alkalom akkor is kényeztetni akarom hogy kívánjon, és élvezze tippeket kérnék...

2013. ápr. 3. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ez most vicc?


Helyszín: nem hiszem hogy nincs. Hány évesek vagytok? Mi nekünk ilyen problémáink nem voltak, de már csináltuk parkban padon, olyan pózban hogy csak úgy látszott hogy az ölemben van. (persze kisváros, szal jó ha óránként 3 ember elment.)


Óvszer: 12 évesnek is adnak kotont. Ez nincs életkorhoz kötve.

2013. ápr. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Lufi mint óvszer?! Neked még koránt sem való a szex. Már csak azért sem mert elgondolkoztál egy ilyen b.romságon...

Te ne szexelj nem csak most, de lehetőség szerint soha az életben... Nem kell a buta géneket örökíteni.

2013. ápr. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, még 15 sem vagy...
2013. ápr. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy nem tudtok beszerezni óvszert? Hol laktok az éjszaki sarkon? Bámilyen boltba van már, ha szégyenlősek vagytok, kérjetek meg egy idősebb barátot. De inkább rajzfilmekkel szórakozzatok ne szexel.
2013. ápr. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

EZAZ!! Előre a Darwin-díjért


na jó csak vicc, bár szerintem úgyse tudod mi az kérdező. De te inkább tényleg ne szexelj. Majd talán úgy hmm lássuk csak.. 100 év múlva

2013. ápr. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!