Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csajom sokszor emlegeti az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajom sokszor emlegeti az exét, ami engem zavar, mert nem érdekel. Sok csajomnál megfigyeltem ezt. Én nem mesélek a régi barátnőimről. Mire jó ez neki? Sztem tök nem illik bele egy kapcsolatba.

Figyelt kérdés
2009. aug. 5. 22:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én volt kapcsolataimban is megvolt ez és engem is nagyon idegesített. Legtöbbször azért volt, mert nem voltak belém szerelmesek és még kötődtek a volt pasikhoz. Aki túl van valakin annál nem téma. A mostani barátnőm csak akkor beszél róluk, ha kérdezem ilyen dologról de akkor sem mesél többet mint várom. Ez nagyon jó érzés mert nem félek attól hogy csak a felejtés miatt van velem :)
2009. aug. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy féltékennyé akar tenni, vagy pedig hiányzik valami belőled, ami az exben megvolt.
2009. aug. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ami az exbe megvolt...hm, akkor vissza lehet menni az exhez.Én nem mondogatom h milyen volt ezzel v azzal.De nem úgy mondja, h bezzeg az exem, csak ugy normálisan, de mégis zavaró és nem érdekel.Mindenki más, fogadjon el ahogy vagyok. Én elfogadom pl h van 1 gyereke.
2009. aug. 5. 22:18
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát ha velem előfordul h megemlítem az exem a páromnak akkor azt csak azért mondom h a párom dicsérjem h ő mennyivel jobb, vagy mennyire jobb vele. Nem szoktam hasonlítgatni, de az elég nagy baj ha a lány az exét emlegeti... :S Legalábbis szerintem. Valószínű hogy még nincs túl rajta... De nem akarok hülyeséget beszélni
2009. aug. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sok lány amiatt csinálja, amit az előző válaszoló írt. Fényezni akarja a barátját, ezért említi az exével kapcsolatos rossz dolgokat_(feltételezem negatívakat mond). A baj ezzel csak az, hogy a pasik általában nem szeretik még ezt sem, inkább ne halljanak az előző pasikról, és minden rendben. Nekem eddig minden volt barátom ezt vallotta.

Megértem. Nekem is kilenne a nemtommim, ha a barátom a volt nőivel jönne állandóan. Mert felesleges.


22/l

2009. aug. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is szoktam emlegetni az exemet, pl. ha beszélgetünk egy adott témáról, és eszembejut egy vicces történet az exemmel kapcsolatban. De már egyáltalán nem érdekel ő, engem csak a mostani izgat. :-D És már a menyasszonya is vagyok. :-D 10 hónapja vagyunk együtt, és én szakítottam a volt párommal.

2009. aug. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem abban nincs semmi, ha finoman megjegyzed neki, hogy ez Neked bántó, figyeljen oda kicsit, mivel Te sem beszélsz a volt nőidről...
2009. aug. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Engem rohadtul zavarna, hogy hárman vagyunk egy ágyban.... Bántó tud lenni, ami elmúlt le kell zárni.
2009. aug. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, csak ő nem, ezek szerint. Mások hogy a fenébe tudják elviselni ezt? Nem értem. Tök megalázó sztem.
2009. aug. 7. 22:39
 10/11 rüzgar válasza:
Szia, habár régebbi a kérdés, még mindig aktuális. Én is egy ilyen emlegetős vagyok, és bizony zavarja a páromat. De hidd el, ennek nincs köze semmiféle összehasonlításhoz, sem ahhoz, hogy hiányozna. Egyszerüen csak hosszú kapcsolataim voltak, kevés volt az egyedülállóként töltött idő, és mit tegyek, ha egy csomó dolgot velük csináltam?? Nem fogom elhallgatni, és kitalálni sem más neveket emiatt, és inkább az zavarna, ha nem érdeklődnének a múltam felől, mert a mostani énem a múltam miatt lett olyan, amilyen.
2012. máj. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!