Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nem tudok igazi párkapcs...

Miért nem tudok igazi párkapcsolatot kialakítani? Mi velem a gond? 20 évesen már aggszűz lennék?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és valahogy nem tudom komolyan venni a férfiakat, így még szűz vagyok. sokkal kavargatom, randizom, de nem találtam meg még eggyel sem annyira a közös hangot, a közös nevezőt, hogy lefeküdjek vele. emiatt néha olyan lemaradottnak érzem magam...
2013. ápr. 6. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
ne érezd magad lemaradottnak! érdemes valóban megvárnod az igazi!
2013. ápr. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Nyugi! Majd jön valaki! Szokták mondani, zsák a foltját!
2013. ápr. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne bánkódj, egyszer majd összefutunk...
2013. ápr. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Pontosan ugyanez a helyzet velem is, még a kor is stimmel.
2013. ápr. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem veled van a gond.Ritkán fordulnak elő rendes pasik és nem velük találkozol,ennyi a baj
2013. ápr. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a biztatásotokat, így könnyebb "elfogadnom" a helyzetem :)
2013. ápr. 6. 23:11
 7/7 anonim válasza:

Ugyan ebben a helyzetben vagyok Én is, annyi különbséggel, hogy srác vagyok.


Azt, hogy velünk van a gond, vagy mással nehéz eldönteni.


Mondjuk szerintem a mi Y generációnk más helyzetben van, mint a 1996-ban és utána született Z generáció.

Mi az internettel, és a fejlődő informatikával, és technikával együtt nőttünk fel, a fiatalabbak pedig már ebbe nőttek bele.


Néha én is úgy érzem, hogy velem van baj, a barátaim nagy része boldog kiegyensúlyozott párkapcsolatban él, én pedig még mindig szingli vagyok.

Másrészt pedig büszkeséggel tölt el, hogy nem feküdtem össze akárkivel, annak ellenére h lehetőség többször lett volna lehetőség rá.

2013. ápr. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!