Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szuzesseg elvesztese?

Szuzesseg elvesztese?

Figyelt kérdés
Egy szuz lanynak tapasztalt vagy szinten szuz fiu jobb ha elveszi a szuzesseget? Vagy ez mindegy? Vagy jobb ha a fiu mar tapasztalt?

2013. ápr. 7. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Javaslom, hogy a szuz lany a megbizhato, regota vele levo pasijaval veszitse el... de ahogy nezem ez mar nem szempont manapsag:(
2013. ápr. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

a szerelmével veszítse el.

Alapjáraton is para az első, ha a szerelmével van, akkor szinte tökmindegy.


Meg az, hogy egy pasi tapasztalt... hát igen baromi divatos, azt mondani manapság, hogy a tapasztalt pasi milyen jó, mert jó vele az ágyban...

Hát nagyon nem!


Az a lényeg, hogy figyelmes-e, ezt pedig nem a megszerezettt tapasztalat határolja be, hanem a jelleme, a szeretete vagy beállítottsága.


Szóval, ha olyan férfit választasz aki figyelmes, akkor kb. nem releváns hogy tapasztalt-e vagy sem.


Én szűz fiúval vesztettem el, nagyon jó volt, és voltam tapasztalt "nyúllal" is, aki egy szappantartó színvonalát hozta.


23/L

2013. ápr. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :-) igen, mindenkeppen az lesz a mervado hogy szeressem es o is engem is figyeljen ram, amugy nem szamit mas. Csak kivancsi vagyok a velemenyetekre. :-)
2013. ápr. 7. 13:41
 4/5 anonim ***** válasza:
#2 jól írta, de ne feledd egyik srác sem gondolatolvasó, szóval fonotos a kommunikáció is!
2013. ápr. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nagyon fontos hogy eleg figylemet forditson rad, de szerintem egy tapasztalt fiuval ,mert o megiscsak tudja h mi hogy van es nem "benaztok"
2013. máj. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!