Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szuzesseg elvesztese 1 haverra...

Szuzesseg elvesztese 1 haverral? 16/ L

Figyelt kérdés

1ik haverommal sokat dumalunk a sexrol.300 km van koztunk .en nagyon kivanom ot ,o is engem ..szerintetek jo otlet lenne ha mikor arra jarok lefekudnek vele ??

mert ithon nincs olyan fiu aki nekem bejonne,es mostansag anyira kivanom a sexet hogy zavarodok meg..


2013. jan. 31. 16:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
45%
nem akarsz velem is haverkodni?
2013. jan. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
Hát normális dolog de attol is függ hogy hány éves a gyerek
2013. jan. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
ot mar 2 eve ismerem.:) vagy meg tobb.! es nemugy tervezem pl. ha vele lefekszak akkor le fogok fekudni minden haverommal , sot.:)
2013. jan. 31. 16:39
 4/20 A kérdező kommentje:
a fiu 17. :D
2013. jan. 31. 16:39
 5/20 anonim ***** válasza:
48%
Hát érdekes dolog. Mindenesetre én azt mondanám (kövezzetek meg érte) hogy inkáb egy oylannal veszítsd el akit kedvelsz, minthogy egy olyannal akivel "csak" azért vagy együtt, mert ezt diktálja a divat. Ha én választhatnék akkor én is inkáb "csak" egy barát-bartánővel vesztettem volna el, mint az akkori barátnömmel. :)
2013. jan. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
nem ,nem azert akarom elveszteni mert ez a "divat" .hanem azert mert nagyon kivanom mar.! es o megfelel minden elvarasaimnak.! aranyos is,kedves,jofej..
2013. jan. 31. 16:42
 7/20 anonim ***** válasza:

ma 16:42

akkor meg hajrá csak legyetek elővigyázatosak és fektessétek le elötte mindketten ,hogy csak egyszeri alkalom. Bár ebből ögyis szerelem lesz ha jol siekrül és pár hét muvla vmeikötök itt fog sírni:


"Lefeküdtem a legjobb barátommal? (Többi lent)

Sziasztok egy X éves fiu/lány vagyok és van egy ellentétes nemü barátom aki messze lakik (300 km) és amikor összefutottunk akkor lefeküdtünk, bár elötte tisztáztuk, hogy csak egyszeri alkalom, mert megfeleönek tartottuk a másiakt erre a célra. De azóta eltelt X hét és ugy érzem kezdek beleszeretni, mert olyan jó volt vele. Mit csináljak?"

2013. jan. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Szóval ismered facebookon, azt annyi, értem ;)
2013. jan. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
talalkoztam mar vele.arra lakik keresztanyam s vakacioba mindig megyek arra.:D nem csak facebook. !
2013. jan. 31. 16:56
 10/20 anonim ***** válasza:
45%

Én is azt mondom, amit a prof. Ha kívánod, meg kedveled, és le is akarsz vele feküdni, akkor nem látom, miért ne feküdhetnétek le. Csak a védekezésre figyeljetek oda. Inkább egy olyannal, akiben megbízol, még ha csak egy barát/haver is, mint egy olyannal, aki rád erőlteti, vagy akivel csak azért vagy, hogy elmondhasd, van pasid.

21L

2013. jan. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!