Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » SEGÍTSETEK! 2 hete hogy...

SEGÍTSETEK! 2 hete hogy elvesztettem a szüzességemet a barátommal (3 hónapja vagyunk együtt) és eléggé fájt az elején. Mit csináljak? Velem van baj? A többi lent!

Figyelt kérdés
Utána próbálkoztunk de nekem nagyon fájt megint és azt mondta, hogy hagyjuk, mert nem akar nekem fájdalmat okozni. Az elmúlt egy hétben már nem is próbálkozott. Mit csináljak? Velem van baj? Engem nem zavar ha fáj, gondolom úgyis elmúlik, vagy lehet még nem szakadt át a szűzhártyám rendesen.17/L

2013. ápr. 7. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig még fájni is fog, de izgasson fel eléggé a barátod hogy tágulj és enyhülni fog..
2013. ápr. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

lehet, hogy begyulladt szerintem menj el nőgyógyászhoz, majd felír egy gyulladás csökkentő krémet/gyógyszert/kúpot stb...

Lehet h párodtól kaptad el akinél ugyan nem jelentkeznek a tünetek még is hordozza, bár ha védekeztetek gumival akkor nem ő a ludas. Szerintem csak gyulladás :)

Ne izgulj

2013. ápr. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem szimplán még szűk vagy, ezért fáj, de ha nem dgtok úgy fog is, mert nincs "bejáratódva".
2013. ápr. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
nekem, amikor elvesztettem, még utána 2-3 alkalommal fájt, és azt hiszem az 5. együttlétkor volt már teljesen yoo érzés.
2013. ápr. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell egyből izélni hogy gyulladás. Mindenkinek fáj első pár alkalommal. Szóval csináljátok még párszor, ha fáj ne hagyjátok abba, mert akkor nem szokod meg, és nem tágulsz.
2013. ápr. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!