Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit mondjak anyámnak hogy ne...

Mit mondjak anyámnak hogy ne legyen ennyire mérges rám mert lefeküdtem a barátommal?

Figyelt kérdés
Sajnálom ha megbántottam ezzel.De a korom elenére szeretem volna lefeküdni a barátommal akivel 10hónapja vagyok együtt.Azt is érdekesnek találom hogy megtálálta az elhasznált óvszert a kukámba...Nem volt rossz az első alkalom de nem így szeretem volna,és ez miatt is rosszul érzem magam (nem szeretném hogy rátegyen még egy lapáttal).Nagyon szeretik álitolag a barátomat a szüleim,és nem szeretném hogyha ezek után nem kedvelnék főleg hogy nem sokára keresztszülők leszünk.5hónapja együtt alszunk és nem tudom hogy nem gondolta,pedig többször is kérdezte hogy kell-e fogamzásgátló.Jelzem egy hete fektünk le...és most nem szól hozzám .Legalább nem kezelné ilyen gyerekesen és beszélnénk meg...(a családom nem fejezi ki az érzelmeit) 15/L ja és mellőze az a válaszát aki úgy gondolja hogy fiatal vagyok,ez az én döntésem volt.

2013. ápr. 9. 18:01
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
hidd el szeretem, és sokszor végigrágtam magam pro, és kontra, de annyira vágytam már rá, hogy mindenképp szeressem, és ő is szeressen! :-)
2013. ápr. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 The Other ***** válasza:
73%
Mivel kérted, ezért mellőzöm a válaszom.
2013. ápr. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha együtt alszol a barátoddal nem tudom mit vártak a szüleid... Amúgy meg ha anyukádat hagydd egy kicsit. Utána úgy is megbeszélitek.
2013. ápr. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
81%
akkor nem válaszolok, mert én ezt ilyen formában nem engedtem volna meg a kölkeimnek, sajnálom N
2013. ápr. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim válasza:

Szia!

Véleményem szerint akármennyire is kényes és kellemetlen a dolog, szedd össze minden bátorságod,és ülj le anyukáddal négyszemközt és mond el neki mit gondolsz érzel...hidd el, megnyílik ő is! :) Sok sikert (ha ezt választod) :)

2013. ápr. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Én a szüleimet tisztelem,a világ legjobb szülei az én véleményem szerint ezért se kérek a nevelésükkel kapcsolatba kommentet. Az itt ott alvást is én játszotam ki ravaszul...

2013. ápr. 9. 18:56
 7/41 anonim ***** válasza:
Igazából nem írom le mi a véleményem arról,hogy 15 éves gyerekek szexelnek de csak mert kérted.Azt viszont nem értem miért engedték,hogy együtt aludja barátoddal,nagy felelőtlenség egy ilyen fiatal gyereknek megengedni,és nem csak a szex miatt korai az együtt alvás,hanem mert egy gyerek vagy,és mert 10 hónap nem annyira hosszú idő,mint ahogy te gondolod.Mindenesetre érdekes az anyukád felíratna fogamzásgátlót a fejlődésben lévő gyereknek,engedi,hogy együtt aludjon kislánya egy fiúval,és most meg nem szól hozzád,lehet rájött,hogy hobázott.Beszélj vele,kérdezd meg mi bántja.
2013. ápr. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:

*hibázott

azt azért megjegyzem ha semmire nem mondhatunk véleményt miért tetted fel a kérdést?

2013. ápr. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
Ez első kommented utolsó kèt mondata a kérdésemre a válasz.Úgy gondolom mindenkinek más a gondolkodási menete.Szerintem felnőt fejjel ha vissza gondolok nem fogom azt mondani hogy édesanyám rosszul döntöt.Mert minden "tini" vágya hogy bízanak benne.De nem vagyok terhes nem 20 sráccal feküdtem le nem gondolom azt hogy ez nem korai de nem bántam meg! Én azzal voltam akit szeretek,nem mondom hogy örökön öröké,de biztos vagyok hogy életre szóló kapcsolatunk van.Én ezt gondolom erről és ennyi.Ezért nem kell más véleménye,mert ebben biztos vagyok!
2013. ápr. 9. 19:19
 10/41 anonim ***** válasza:
Nem a gondolkodásmenetről van szó hanem értékrendről és érettségről,ha felnősz majd rájössz.
2013. ápr. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!